• Liczba komentarzy 4114
  • Polecenia 6045

Komentarze

2

To się musiało tak skończyć . Grasz piach strzelasz bramkę nie mineły 2 minuty gol wyrównujący męczysz się strzelasz na 2-1 no to do cholery zrób co możesz żeby dowieść to do końca i tak się rzeczywiście dzieje bo parkujesz busa w ostatnich minutach tylko co z tego skoro i tak tracisz bramkę potem dogrywka rewelacyjna bramka Williama i do widzenia . W zasadzie od początku tego meczu przeczuwałem co się święci piłkarsko powinniśmy z nimi wygrać a to wyglądało jak mecz dwóch drużyn o takiej samej jakości piłkarskiej nie da się w taki sposób wygrywać trzeba pokazać wyższość samą determinacją nie zawszę się da zwyciężyć .

3

Fajnie , że udało się wygrać te karne i tym samym zagrać o jakieś trofeum w tym sezonie . Czapki z głów przed Ter Stegenem jest to swego rodzaju nasz Messi na bramce nie ma co gadać przeczołgał nas przez ten mecz do finału . Mogło to wszystko się dużo gorzej potoczyć nieskuteczność Griezmanna i Dembele plus błąd sedziego z tym karnym dla Sociedad bo w moim odczuciu karny im się nie należał gdyż De Jong raz miał ręke przy ciele a dwa co on miał z tą ręką zrobić w tyłek se wsadzić byle by nie dostać piłką ? mimo tego najważniejsze że się udało . W finale będzie potwornie ciężko ze względu na tą dogrywkę no chyba że w drugim półfinale tez będzie dogrywka wtedy szanse będą wyrównane . Czekam z niecierpliwością na ten finał bo fajnie by było choć jedno trofeum zdobyć w tym pełnym rozczarowań sezonie póki co :)

0

Hmm jeszcze nie dawno mówił że walka o tytuł bardzo wątpliwa nagle po kilku dobrych meczach zmienił zdanie . Oby tylko za kilka kolejnych spotkań znów nie zmienił zdania bo dla mnie za wcześnie na takie deklaracje .

1

Widać że Messi wraca do swojej optymalnej formy to i dosyć przekonujące zwycięstwo . Pedri cały czas na wysokim poziomie , Dembele z Griezmannem też dają radę . Może Granada nie była wymagającym rywalem ale takie mecze też trzeba umieć wygrywać .

2

Bardzo dobry mecz Barcelony jeden z nielicznych takich na które się miło patrzyło w tym sezonie.Przekonująca wygrana z bardzo dobrą grą bardzo podobali mi się dziś Messi , Pedri , Dembele druga połowa w wykonaniu Giezmanna również na plus ogólnie nie ma się do czego przyczepić po za głupio straconymi bramkami ale przy tak dobrej grze można to wybaczyć . Oby więcej tego typu meczów bo człowiek tęskni za ładnie grającą Barceloną nie mniej mamy taki czas w klubie że tego typu spotkania to niestety nie będzie w najbliższym czasie codzienność .

Zobacz wszystkie

49

Potwierdzasz, że pierwsze 40 minut z meczu z Manchesterem jest najlepsze w „erze Luisa Enrique”?
Nie wiem, czemu to powiedziałem. Padłem :D

49

A teraz podziękowania dla pana zubizaretty za transfery . Bramki dziś zdobyli jego nabytki . Zubi dziękujemy !!!

47

Roberto naprawdę świetnie sobie radzi na prawej obronie . Wczoraj podczas jednej sytuacji to on uratował nas przed utratą bramki robiąc w ostatnim momencie genialny wślizg w polu karnym i wybijając piłkę na ałt albo róg :)