O sobie

  • Zainteresowania piłka nozna,skoki narciarskie , ogólnie sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2860
  • Liczba komentarzy 4045
  • Polecenia 5850

Komentarze

1

Dzięki za grę , zaangażowanie i poświęcenie na boisku . Może Vidal jako typ piłkarza nie bardzo tu pasował ale swoją charyzmą i wolą walki nadrabiał pewne braki na boisku . Swoją drogą ciekawe że to nie jest jakiś wybitny zawodnik a mimo to grał w najlepszy klubach na świecie . Szacunek dla niego za to . Powodzenia !

1

Mam nadzieje że przekona do siebie trenera . Nie twierdze że powinien grać wszystko od dechy do dechy ale żeby tez nie był odstawiony na dalszy plan . Każdy z pomocników powinien odegrać wystarczającą liczbę minut i po sezonie uzgadniać kto zostaje , kto odchodzi , kto na wypożyczenie itp a nie teraz kiedy sezon się jeszcze nie zaczął .

0

Nie do końca rozumiem jego tłumaczenie . Puig nawet nie rozegrał kilku meczy pod jego wodzą a on już że powinien iść na wypożyczenie by grać . Jeśli go nie spróbujesz wstawić do pierwszej 11 w meczu to się nie dowiesz czy zasługuje na grę czy nie . Trening a mecze to zupełnie coś innego , dziwię się że z zawodu trener który napewno o piłce wie więcej niż ja gada takie głupoty .

0

@Tomek54321 Dobry pomysł :D

18

Trzymajcie mnie bo mu zaraz wy......e

Zobacz wszystkie

49

Potwierdzasz, że pierwsze 40 minut z meczu z Manchesterem jest najlepsze w „erze Luisa Enrique”?
Nie wiem, czemu to powiedziałem. Padłem :D

49

A teraz podziękowania dla pana zubizaretty za transfery . Bramki dziś zdobyli jego nabytki . Zubi dziękujemy !!!

47

Roberto naprawdę świetnie sobie radzi na prawej obronie . Wczoraj podczas jednej sytuacji to on uratował nas przed utratą bramki robiąc w ostatnim momencie genialny wślizg w polu karnym i wybijając piłkę na ałt albo róg :)

47

Bardzo dobrze się zaprezentował . Mega się zdziwiłem gdy wszedł , myślałem że jest już odkurzony ze składu tymczasem wchodzi i prezentuje się całkiem nieźle Oby to był znak na lepsze jego czasy w Barcelonie .

46

100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?