Piqué: Po raz pierwszy od 9 lat czuję się gorszy od Realu

Łukasz Lewtak

17 sierpnia 2017, 02:08

Marca

40 komentarzy

Gerard Piqué udzielił szczerej wypowiedzi dla mediów po porażce z Realem Madryt na Santiago Bernabéu w Superpucharze Hiszpanii.

Zaskoczenie z powodu taktyki przeciwników: "Stosowali bardzo wysoki pressing i na początku nas zdominowali. Później wpływ miał stan ducha".

Trafienie ze zmianami: "Nie można zawsze wygrywać. Są jednak zmiany i trzeba z nimi trafić. Jeśli to się nie uda, schodzi się o jeden schodek niżej. Musimy wiedzieć, co robimy źle, i naprawić to".

Transfery: "To nie nasza sprawa. Musimy skupić się na grze".

Zły moment: "Nie jesteśmy w najlepszym momencie, ani jak zespół, ani jako klub. Musimy być razem i wiosłować do przodu. Musimy żyć z tą porażką, zaakceptować, że Real jest lepszy. Teraz musimy być razem bardziej niż kiedykolwiek".

Wypowiedź Pepa Segury: "Nie ma żadnego problemu. Wszystko zostało omówione. Czasami wypowiedzi są źle interpretowane. Nie ma żadnej rysy. To wy tak przedstawiacie sytuację".

Barça gorsza od Realu: "Sezon jest bardzo długi i jest miejsce na poprawę. Jednak po raz pierwszy od 9 lat czuję się gorszy od Realu. To prawda, że wygrali Ligę Mistrzów, ale niedawno potrafiliśmy odnieść tu zwycięstwo".

Dembélé i Coutinho: "Wniosą więcej jakości i konkurencyjność".

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

100 % prawdy , ja jak i większość kibiców Barcelony zapewne teraz się tak czuje .
« Powrót do wszystkich komentarzy