mesjaszlive
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdwin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciężki mecz przed FCB ale mam nadzieje ze zdobeta 3 pkt a real straci jakies oczka w derbach !!
0
ot prawda MORO!!
0
tylko z BARCY jest 3 graczy :D i to z kazdej po zycji z pola :D:D
0
bardzo ładna bramka Bojana :D teraz misja MALAGA ...
0
BRAWO PANOWIE ! super wyglad i do tego piekna gra FCB.
Visca el Barca!
0
głos na MESSIASZA!!!
0
http://www.iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09
;d
0
szkoda ze nie pamietacie dobrych interwencji VV :/
0
nawet w karykaturze pokazane ze PES 6 > fifeczka :D:D hehe
0
noooooooooo PANOWIE jestresmy w nastepnej rundzie z kompletem punktow chyba ze bedziemy mieli zapewniony awans po 3 kolejkach to bedziemy grac juniorami :D:D:D VISCA el BARCA!!!
0
tak a pamietacie janasa na MŚ ?? heheh on to sie nadaje jak nikt na typera i trenera :D:D frajer... VeB!!!!!!!!
0
to zostalo wiselce 45 minut do zaloby :D:D ostatnie 90 minut w LM :D:D VeB!!!!!!!!!!
0
hehehe i tak BARCA by odrobila w krakowie 3 gole !!! same zwyciestwa!!! VeB!!!
0
bo BOJAN jest lepszy od biednego raula pffff raul jest slaby stary i juz idzie na emeryture a BOJAN jest młody dobry i ma wiele mozliwosci xD VeB
0
4-0?? powinno byc 8-0 :D:D BARCA grała z slumsem piłkarskim i pokazala jak sie gra z takimi cieniasami jakimi sa wislacy !!! BRAWO BARCA !!! VAMOS BARCA!!! najlepszy XAVI !!!
0
nie jestem z krakowa :))))))))) BARCA!!!!!!!!!! VAMOS BARCA!!!!!!!!! mes que un club !!!