O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3526
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 3

Komentarze

0

0

My tak nie bełkoczemy

0

0

0

Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.

Zobacz wszystkie

2

o puchar Ligi już nie walcza

1

0

Za pewne się kiedyś skończy passa i Real przegra ale Zidan wyrobił sobie jakąś markę i myślę, że w przyszłości będą z jego usług korzystać dobre kluby.

0

0

Czy tylko mi się wydaję czy City za Pepa gra gorzej niż w tamtym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?