już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.
A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.
już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:
Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".
Komentarze
1
już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
0
Najbardziej opłaca się kupować koszulki na koniec sezonu/ w wakacje w Barcelonie w sklepie Nike (oczywiście jeśli ma się ku temu okazję). W ostanie wakacje kupiłam koszulkę domową z tamtego sezonu w galerii Maquinista za 35 euro, a rok wcześniej dostałam w prezencie, także domową za podobną kwotę.
0
A mnie śmieszą właśnie tacy jak ty. Oglądaliśmy chyba dwa inne mecze, skoro uważasz, że drużyna nie zasłużyła na krytykę. Prawdziwy kibic owszem-nie wymaga co roku każdego możliwego tytułu, ale każdy choć trochę znający się na piłce i kochający swój klub powinien też umieć obiektywnie ocenić, a nie patrzeć bezkrytycznie... Dzisiaj zawiodło wszystko, odpadliśmy, trudno. To boli, bardzo boli, ale możemy wyciągnąć z tego wnioski. Mamy szansę na dwa tytuły, ostatni mecz sezonu z Atletico-być może zaważy na ostatecznym wyniku. Jeśli przegramy i ten, to oznacza, że i w LM i w lidze hiszpańskiej wygrał po prostu lepszy.
0
"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi
0
"Guti Guti Guti maricón...."
1
już nie pamiętam co mówił na początku, ale na końcu konferencji padło pytanie odnośnie Munira co LE zrobi z jego talentem, czy będzie traktowany jakoś specjalnie itd. Lucho odpowiedział, że będzie traktowany jak każdy, zresztą jest to skromny chłopak i nie zabiega o popularność.
Co do Iniesty, powiedział, że wraz ze sztabem uzgodnili, że lepiej będzie jeśli jutro nie zagra.
0
może mi ktoś powiedzieć o której jest towarzyski mecz Argentyny z Włochami?
0
w sumie ani tak, ani tak. Tutaj masz link do filmu, gdzie pare razy hiszpanie to wymawiają:
Ogólnie polecam obejrzeć choć raz mecz po hiszpańsku, bo wymowa nazwisk czasami woła o pomstę do nieba- najlepszy przykład to Mascherano, tego wcale nie wymawia się "MASZERANO" tylko coś a'la "Masczerano".
0
"głosować (głosowanie) jest normalne (jest sprawą naturalną)", jednak nie wiem do czego to się odnosi
0
mądrze mówi:)