Mało, ale jak był to potrafił przytrzymać piłkę, nie stracić. W obliczu tego jak rzadko Bayern przeprowadzał jakieś konkretne ataki, mecz w wykonaniu Lewego nie był jakiś bardzo nieudany. Skąd bierze się tyle osób, które tylko szukają okazji żeby na niego nawjeżdżać?
Komentarze
0
Dzięki :)
0
Jakie są Wasze opinie na temat płatnego futbol.hd? Opłaca się wykupić dzisiaj?
1
Ojojojoj taki jestem poważny i dojrzały
2
Wygląda to jak dla mnie fatalnie, ale tak jak napisali wyżej, Leo ma prawo robić w tym kierunku dokładnie to, na co ma ochotę.
1
Nie jedź po nim, jeden przecinek nie jest jakimś karygodnym błedem, ale tu jednak było ich sporo.
9
Nie chce się czepiać, ale Marc raczej goleadorem nie jest ;)
9
Mało, ale jak był to potrafił przytrzymać piłkę, nie stracić. W obliczu tego jak rzadko Bayern przeprowadzał jakieś konkretne ataki, mecz w wykonaniu Lewego nie był jakiś bardzo nieudany. Skąd bierze się tyle osób, które tylko szukają okazji żeby na niego nawjeżdżać?
7
Ilość tych różnych "znaczków" przy Messim mówi wszystko...
6
No co Ty?!
:)
6
Eno Martino miał superpuchar chyba :D