O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 101
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no to chetnie zobacze jak sobie poradzą piłkarze FCB:)

w środę niestety Polsat pokazuje Inter - Rubin więc trzeba bedzie obejrzec przez neta.

ale w sobote na c+ od 20:00 FC Barcelona - Espanyol a o 22:00 Valencia - Real Madryt ;) ciekawy wieczór się zapowiada;)

0

misk00 na stronie polsatu:) w ich programie jest podany ten mecz;)

0

Polsat pokazuje w środę Inter - Rubin...

także Barce obejrzymy tylko przez neta ;)

0

gilbert3

jesli chodzi Ci o kolejne sezony La Liga w C+ to możesz być spokojny ponieważ C+ podpisał przed tym sezonem umowę na pokazywanie ligi hiszpańskiej do końca sezonu 2011/2012 ;]

także bierz C+ bo teraz mają naprawde dobrą oferte;)

0

to sie nie miesci w glowie ze taki mlody człowiek targa sie na swoje zycie :/ zszokowala mnie ta informacja :/

...:(

Zobacz wszystkie

0

wszystko ładnie pięknie ale jak dla mnie cena troche duża :P i tak sie zastanawiam co by się wtedy stało z Toure, Keita, Guddym i Sergio B ;]

0

niech wpusci Bojana i Messiego ... nie moge patrzeć na to jak są nieporadni w ataku :(:(

0

ludzi powiedzcie mi co ma wspólnego Windows i IP :D hahaha ja pier..... :) żal czytać gościa komentarze :D jestem na 2 roku informatyki i wiem co to jest więc powtarzam uspokój mózg i idź połóż się miedzy mamą a tatą :)

0

dobrze ze jest Henry ;] i brawo że nie ma Busquetsa ;] bardzo mnie to cieszy :)

oby Pep nie zaskoczył nas jakimś eksperymentem w wyjściowym składzie ;)

ale ogolnie mysle ze bedzie bardzo dobrze :D

0

ja nie widze innego wyjscia jak wygrac ten mecz ;] a co do kibicow to mozna bylo zobaczyc w meczy z Racingiem ... bylo widac ilu ich bylo na stadionie... prosimy o doping ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?