25 grudnia 2010, 23:36
0
10 rocznica śmierci Magika [*] z tej okazji chciałem pokazać filmik wszystkim fanom FCbarcy.com http://tmblog.pl/blog/piotr-magik-luszcz-10-rocznica-smierci%20/
21 grudnia 2010, 22:00
Pięknie zagrała obrona Atletic
21 grudnia 2010, 20:25
jakby ktoś chciał w niezłej jakości. http://www.h-rp.pl/barca-bilbao-hd-pl,2352.html
18 grudnia 2010, 22:01
Skrót meczu dla chętnych: www.tmblog.pl/espanyol-barcelona-videoskrot-hd-pl,235234.html
12 grudnia 2010, 20:46
no przecież pisałem, że jak chcecie to na http://tmblog.pl/Barcelona-Sociedad-HD-pl,23455.html tu jest cała lista kanałów do oglądania
12 grudnia 2010, 20:40
ja tam oglądam na www.tmblog.pl w jakości HD, tak tam piszą.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
10 rocznica śmierci Magika [*] z tej okazji chciałem pokazać filmik wszystkim fanom FCbarcy.com
http://tmblog.pl/blog/piotr-magik-luszcz-10-rocznica-smierci%20/
0
Pięknie zagrała obrona Atletic
0
jakby ktoś chciał w niezłej jakości.
http://www.h-rp.pl/barca-bilbao-hd-pl,2352.html
0
Skrót meczu dla chętnych:
www.tmblog.pl/espanyol-barcelona-videoskrot-hd-pl,235234.html
0
no przecież pisałem, że jak chcecie to na
http://tmblog.pl/Barcelona-Sociedad-HD-pl,23455.html
tu jest cała lista kanałów do oglądania
0
jakby ktoś chciał w niezłej jakości.
http://www.h-rp.pl/barca-bilbao-hd-pl,2352.html
0
Skrót meczu dla chętnych:
www.tmblog.pl/espanyol-barcelona-videoskrot-hd-pl,235234.html
0
ja tam oglądam na www.tmblog.pl w jakości HD, tak tam piszą.
0
no przecież pisałem, że jak chcecie to na
http://tmblog.pl/Barcelona-Sociedad-HD-pl,23455.html
tu jest cała lista kanałów do oglądania
0
10 rocznica śmierci Magika [*] z tej okazji chciałem pokazać filmik wszystkim fanom FCbarcy.com
http://tmblog.pl/blog/piotr-magik-luszcz-10-rocznica-smierci%20/