matyys14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam Nadzieje ze ta kontuzja Messiego to też jakiś żart Prima Aprilisowy
0
lepiej by bylo dac 90mln valenci za Ville i Silve i sprzedacx eto za 25 baniek
0
Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barça przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barça wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
0
Inter jeszcze nie sfinalizowal transferu a kibice wraz z dzialaczami swietuja ze Barca przez taka polityke transferowa zyska Ibre a oni maja w zamian o wiele wiecej Eto'o hleb + 50 melonow. A Loaporta krytykowal Real po tym transferze jego beda krytykowac, jesli cena tego transferu okaze sie prawda to z pewnoscia zblizy sie do ceny Krystynyy jakas gazeta napisala ze Barca wycenila eto'o na 35mln + 50mln i wartosc wypozyczenia hleba wychodzi niezla sumka :) oby Ibra byl wart tylu pieniedzy i tych zawodnikow
0
edni mowia tak drudzy tak KARRISON jest w Barcelonieeee czy nie bo z tego co ja wiem to chyba nie ??
0
jedni mowia tak drudzy tak KARRISON jest w Barcelonieeee czy nie bo z tego co ja wiem to chyba nie ??
0
tak :) :D
0
apropo wiecie cos o tym 11:08
Juventus Turyn jest bliski transferu Martina Caceresa z FC Barcelony. Jednak najpierw "Stara Dama" chciałaby pozbyć się defensywnego pomocnika Christiana Poulsena.
0
11:02
Samuel Eto'o zaakceptował warunki kontraktu przedstawione przez Inter Mediolan. Kameruńczyk będzie zarabiał 10 milionów euro za sezon plus bonusy. Włoskie media podają, że do oficjalnego ogłoszenia pozostały już tylko godziny.
0
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
0
Juz mam dosyc niektorych komemntow ze Eto'o to Eto'o tamtoo ze ma swoje kaprysy itp. spojrzcie z innej perpektywy chwaliocie Ibre ale z pewnoscia nie jest wart 50 melonow + E2 i hleb na 1 rok dla mnie Zlatan to drewno moze wysoki silny i ma swoje gabaryty by pograc w gale poprostu liga wloska przygotowywuje pilkarzy pod wzgledem fizycznym, niestety do Barcy nie pasuje umie grac glowa fakt no ale bez przesady messi tez umie udowodnil to w finale LM. Piszecie bzdury o Zlatanie wytlumaczcie mi to dlaczego mial wiecej w poprzednim sezonie zoltych kartek od obroncow bo to taki placzek w podobie Krystyny biega potyka sie o wlasne nogi symulant nie widze go w Barcelonie potrzebny nam ktos kto gra szybka wymina pilki umie zakolowac w polu karnym ktos taki jak Villa albo henry na szpicy a Ribery na skrzydle za taka cene z pewnosci mielibysmy riberyego na skrzydlo a jak bysmy dolorzyli np 75mln +eto i hleb na rok to mieliobysmy ville i silve no wiem klub nie chcialby zbroic valenci w rasowego napastnika WIEC ZASTANOWCIE SIE ZANIM COS NAPISZECIE O IBRZE OBEJRZYJCIE FILMIK NA YOU TUBIE NICZYM NIE ZACHWYCA MARNUJE TZW 10 ITP
0
zaczyna mnie to wkurzac, zarzad Barcy jest za bardzo ostrozny:
1)Ribery- niee bo jego jedna noga kosztuje 50mln,
2)El Guejo-tez nie bo jak bysmy dali 50mln + wypozyczenie Bojana na rok to by sie zgodzili
3)Cesc FAbregast-tez nie bo kosztuje niewiadomo ile
zaczyna mnie to z lekka przerazac REAL zrobil zle bo przesadzil z $$ i teraz inne kluby mysla ze jak real dal tyle za pilkarza to oni tez beda rzadali niewiadomo jakiej sumy
Barca jest narazie rozwarzna ale powinni sie pospieszyc z niektorymi transferami
jezeli E2 odejdzie a barca ie sprowadzi lewoskrzydlowego bo wtedy henry moglby grac na szpicy a np na lewej flance riberyy lub odwrotnie srodek el guejo a prawa henry jak barca nie poszuka jednego z nich to w nastepnym sezonie lezymy
0
$$$$ coraz bardziej wierze w to ze dlaniego wazniejsza jest kasa niz gra w BARCELONIE
0
no i to mi sie podoba po co wydawacc niepotrzebnie $$ jak REAL na RONALDO i KAKE skoro mamy gwiazdy lecz jeszcze nie oszlifowane oby ich talent dalej sie rozwijal
0
hahha wogole taktyka Realu czyli pozyskiwanie samych gwiazd do zespolu jest beznadzieja RONALDO KAKA moze jeszcze RIBERY albo VILLA i mysla ze beda wielcy tylko jest zawsze jakies ale co do zarzady Barca :
CZYNY nie CUDA
ruszcie sie z Davidem V i z Ribery obronca i pomocnik by sie przydal i wystarczy
0
oby Barca pozyskala Davida bo jak zarzad nie przedluzy umowy z E2 to lezymy w przyszly sezonie