Cules, pomóżcie.
Nie będę mógł oglądać w sobotę meczu jak i celebracji z wręczeniem pucharu wlącznie. Będę mógł gdzieś znaleźć to na necie do obejrzenia bądź ściągnięcia? Powtórki w TV odpadają bo nie mam C+. W końcu cały rok się na to czeka i nie mogę tego nie zobaczyć :)
Komentarze
5
mizeria, bo z ogórków :D
0
Żartujesz? Wyglądają normalnie.
Odnosisz bardzo dziwne wrażenie...
0
Właśnie dzisiaj skończyłem świętowanie trypletu a tu okrutny poranek umila news o tym, że Lucho i Alves przedłużają kontrakty :)
0
Cules, pomóżcie.
Nie będę mógł oglądać w sobotę meczu jak i celebracji z wręczeniem pucharu wlącznie. Będę mógł gdzieś znaleźć to na necie do obejrzenia bądź ściągnięcia? Powtórki w TV odpadają bo nie mam C+. W końcu cały rok się na to czeka i nie mogę tego nie zobaczyć :)
0
Dokładnie tak!
5
mizeria, bo z ogórków :D
4
Laskowski komentuje, fajnie :)
2
MASCHERANO!!! Co za gość!!! Najlepszy DP na świecie.
1
Nie, nie zagrał.
0
siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy!