O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium
  • Barcelonie kibicuję od 2003 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Skąd wiesz, że w smartfonie? Może ma Nokie 3310? ;D

0

To są wypisane pozostałe pojedynki tej kolejki.

0

Kolejne losowanie przed półfinałem.

0

Nic nie rozumiecie. Ciągle wjeżdżacie na tego Bale i kasę za niego, na kasę dla Ronaldo i bardziej zajmujecie się finansami Realu niż grą Barcy ...
W dzisiejszych czasach nie ma czegoś takiego jak wartość zawodnika, cena rynkowa etc. liczy się to kto się po niego zgłasza i jak sam piłkarz podchodzi do kwestii przejścia do jakiejś druzyny. Dla przykładu Kevin Prince Boateng poszedł z Milanu do Schalke za 15 baniek, ale jeśli zgłosiłby się po niego Real, Barca, Manchester czy Chelsea wówczas ta kwota wynosiłaby ok. 25-30 mln. A gdyby wyżej wymienione zespoły nie miały takiego parcia na Neymara i zgłosiłoby się po niego Porto czy Napoli to jego cena wahała by się w granicach maxymalnie 15-20 mln, albo i jeszcze mniej.

0

No a co to za różnica adasFCB? Chodzi o wpływ gotówki do kasy Atletico rozumiesz? Jeśli Thiago odejdzie za 18 mln to tez powiesz, że się puścił? Skoro Falcao odszedł za 60 mln chyba, to nikt normalny nie sprzeda im świetnego napastnika za 2 mln ...

Zobacz wszystkie

0

Oliver Kahn ;D To by był duet ;D

0

Oziluz tez mówił, że woli Barcelone, a poszedł do Madrytu i gra pierwsze skrzypce

0

Normalne zachowanie Pique poproszono go o coś, więc to zrobił, a nawet na końcu grzecznościowo zapytał czy powtórzyć po Kastylijsku. Ramos? Jak burak i wieśniak przyczepił się da Katalonii i widać jaki mu gul skoczył. Nie ma się co przejmować, jest jak jest. Gerard może i jest zadziorny i nie raz nieprzychylnie mówił o madritistas, ale nigdy w sposób chamski i bezczelny. Uważa, że Barcelona jest lepsza, a kto temu zaprzeczy, nie mówię tu o historii, bo Real ma więcej trofeów ale teraz ...? No kto zaprzeczy?

VAMOS BARCA ! CAMPEONES !

0

Wolałbym van der Wiela na obronę. Niech przyjdzie Cesc chociaż trochę mnie wkurzył brakiem charakteru, temperamentu i zdecydowania.

0

I żebyście mnie tu nie zjedli, wiem, że van der Wiel i Denilson to dwie rózne pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?