15 kwietnia 2012, 19:38
0
żenada przegrali i teraz kłamają
15 kwietnia 2012, 19:36
niezle
6 października 2011, 17:32
jaka uefa głupia
25 września 2011, 17:48
fajne wyniki 5-0 2-2 8-0 2-2 5-0
30 sierpnia 2011, 09:02
barca się lepiej zaprezentowała od realu bo villareal to wymagająca druzyna i bardziej doświadczona od przeciwników realu madryt
22 sierpnia 2011, 08:49
Lille Zenit Sankt Petersburg Napoli
22 sierpnia 2011, 10:48
dobrze że BARCA miała dzień wolny będzie wypoczęta a trening zrobi dziś
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
żenada przegrali i teraz kłamają
0
niezle
0
jaka uefa głupia
0
fajne wyniki
5-0
2-2
8-0
2-2
5-0
0
barca się lepiej zaprezentowała od realu bo villareal to wymagająca druzyna i bardziej doświadczona od przeciwników realu madryt
0
barca się lepiej zaprezentowała od realu bo villareal to wymagająca druzyna i bardziej doświadczona od przeciwników realu madryt
0
Lille
Zenit Sankt Petersburg
Napoli
0
dobrze że BARCA miała dzień wolny będzie wypoczęta a trening zrobi dziś
0
niezle
0
żenada przegrali i teraz kłamają