matixd7890
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nareszcie. Powinien grać w niedziele od pierwszej minuty. Chlopak się rozegra i będzie wymiatał. Ja wam to mówię
0
Alves powinien zostać a Roberto za Ivana.tyle ...
2
Uważam ze Lucho zawalił. Wejścia Turana w ostatnich meczach psują tylko naszą grę. Nie jestem jego zwolennikiem ale jak ma wchodzić to przeciwko granadzie a nie atletico
1
Stalo sie i koniec. Wynik zasłóżony. Jedziemy dalej z ligą i Pk. Visca !!!
0
Nie dziwi mnie to wogole. No ale moze cos sie odwroci
0
Ławka dzisiaj nie błyszczy więc do 65/75 minuty musimy miec wynik zeby dokonać zmiany
2
Jeśli Barca wyjdzie z takim nastawieniem jak Real wczoraj to mamy pewną wygraną
4
Jeśli Messi i Ney zaszarrzują skrzydła z pomocą Alba/Alves i nie będą się na sile pchać to jestem spokojny
0
Skład szokuje na maxa. Myślałem ze zagra Munir, Sandro i Douglas no ale Lucho ma inną wizję szkoda.
10
Cała drużyna zagrała fatalnie. Większość z was się ze mną zgodzi że Turana trzeba sie pozbyć tego lata jeszcze za wysokie pieniądze
5
Sprzedawać go do Chin. Kasa nam potrzebna, a w jego miejsce kupimy zawodnika z klasą pasującego do naszego stylu
3
Wytłumaczcie mi co sie z nimi dzieje....
0
Arda tragedia jak w kazdym meczu do tej pory
0
Vidal i Rafinha za Turana i będzie dobrze
0
Panu już dziękujemy
0
Jeśli on zostanie i Lucho da go na La Lige to mamy pewnego bramkarza na lata, a Bravo sprzedać w dobrej cenie jeszcze
0
Gościu dobrze wie że kartka prawidłowa tylko chce zrobić zamieszanie. Troche go rozumiem bo sędziowie UEFA ostatnio to na prawdę kaplica
3
Pierwsza połowa słabiutka ale za to w drugiej Messi pokazał klasę
1
Co sie z nimi dzieje. PORAŻKA
2
Turan nie pasuje do Barcy. Nie odpowiedni piłkarz do naszego systemu. Tyle
0
Dać go na jeszcze jeden rok do dobrego klubu, może być Sevilla i za rok zapraszamy do Barcy. Musi u nas zarząć grać zeby się wpasował do naszego systemu i godnie w przyszłości nad reprezentował
Dziękuję za uwagę
2
Dobrze powiedzial no ale błędy zrobil więc szkoda gadać. Uważam ze pique zrobil ten sam błąd przy straci bramki co alves
0
Mnie serio mocno dotknęła xd
0
1. Szkoda ze Suarez nie strzelił idealnej setki
2. Powinien byc karny na Messim chyba dwa razy
3. Katastrofalne ustawienie naszych zawodników
4 . Dlatego przegraliśmy
0
Nie da się trenować na sucho. Żeby poprawił się w defensywie i ogólnie mówiąc musi grać, potrzebuje minut których od Lucho nie dostaje. Zastanawia mnie czasami myślenie Enrique w negatywnym stopniu
0
Chciałbym żeby Messi strzeli bramkę a resztę niech nałupie Suarez bo należy mu sie złoty but
2
Mam nadzieję na jego występ
0
Mam nadzieję ze Bartra to dobrze wykorzysta
0
Barca robi ogromny błąd nie dając mu szans na większą liczbę minut. Szkoda chlopaka bo to przyszłość naszej drużyny a nie Bravo
0
Kiedy miał czas jak ciagle na ławie siedzi. Szkoda chlopaka. Moim zdaniem to zawodnik na przyszłość a nie jakiś rudy ktory strzela samobóje i jest poprostu słaby