matix19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pcim
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to juz na 99,9% Villa jest w Barcelonie:-)
0
Napewno jakby real dawał im tyle kasy co za ronaldo to by zmienili decyzje;-)
0
Tą "grubą rybą" musi być Villa !!!;-))
0
Do adminów:
BANUJCIE takich jak realmadrid2109
-żal cie chłopie!!!!!!!!!!
0
Takich jak realmadrid2109 BANUJCIE od razu!!!!!!Prosze...
0
michalinho8
Ploty nie ploty, ale jakby to była prawda to lipa troche.
real juz 3 transfery a my ani jednego:-(((
0
F.C.Guti
mam tak samo;-)
Komentator dobry;-)))
0
Słyszeliście ,że Robinho na przejśc do Barcelony;-)))
Jak sobie czasem poczytam o tych transferach to mi sie śmiac chce;-)
0
Jak jest przyjacielem Riberiego to niech go namówi do przyjścia do Blaugrany;-)
Fajny ten cykl sekretów.
0
!SHoCK!
Jeszcze TVP HD a mecze półfinałowe i finał bedą pokazywane w TVP2!
0
Polska Reprezentacja kiedyś rozgromiła Azerbejdzan 8-0 wiec Hiszpania cos słabo xDDDDDDDD
0
Mógłby mi ktos przypomnieć za ile Hleb przeszedł do Barcy?
0
W tamtym sezonie Eto też miał byc sprzedany i co? Teraz tak samo bedzie a po zatym Eto jest 100 razy lepszy od Benzemy
0
Hleb - 4 - "Czerstwy"xDDD
0
Ostrzeżenie by MOD
0
tych emocji nie da sie opisać....płakałem ja małe gdziecko(nie tylko ja jak widac po opisach:-)) ale to chyba dobrze.!!!
0
tego sie nie da opisac...płakałem jak dziecko ze szczęścia!!!!!!!!!!Barca!!!!
0
Dzieki za meczyk. Teraz codziennie będe sie delektował zwycięstwem!!!:-)
0
byłby ciekawy finał nietylko dla Yaya ale takze i dla Henryego;-)
0
Ludzie po prostu uwielbiają oglądac gre Barcy:-)
0
Co prawda to prawda.Messi gra w kazdym meczu całe 90 min.Pep mógłby wpuścic od początku zamiast Messiego Bojana, a jakby (odpukać) gra nieszła po naszej myśli to dopiero dac zagrac Messiemu.
0
strzelił sobie samobója tą wypowiedzią tak samo jak Bernd Schuster. Cos mi sie zdaje,ze skończy tak samo../
0
Strzelcy Barcelony w Lidze Mistrzów:
samobój-kto strzelił???
0
Oj to będzie nie tylko pracowity tydzien, ale i bardzo pracowita koncówka sezonu ale wierze, że uda sie sięgnąc po potrójną korone.
----Visca El Barca-----
0
Ja chciałbym trafić na Manchester albo Liverpool. Mysle ze te dwie dróżyny prezentują najlepszą formę w tym sezonie.
0
ooo jak dobrze ze Iniesta znowu gra pewnie zamiast Titiego wejdzie
0
taa będą mieli mistrzostwo i co moze jeszcze potrójną korone!!!
0
Zawsze szykają wymówek.Od początku było widac, że Barca jest lepsza a pod koniec gdy Mallorca wiedziala ze przegra to kosiła po nogach kogo popadnie.
0
Ja mam linal LM -Barca vs Arsenal tylko niewiem gdzie wrzucic jak ktos chce to pisac:-)))))))))
0
Nie no ludzie czego ten lalus znowu wygrał z Messim ja tego nierozumiem.Leo juz pare sezonów trzyba formę , a ten lalus jeden sezon i juz kozak- wszystkie nagrody jego....:-(((((