0

No to juz na 99,9% Villa jest w Barcelonie:-)

0

Napewno jakby real dawał im tyle kasy co za ronaldo to by zmienili decyzje;-)

0

Tą "grubą rybą" musi być Villa !!!;-))

0

Do adminów:

BANUJCIE takich jak realmadrid2109

-żal cie chłopie!!!!!!!!!!

0

Takich jak realmadrid2109 BANUJCIE od razu!!!!!!Prosze...

0

michalinho8

Ploty nie ploty, ale jakby to była prawda to lipa troche.

real juz 3 transfery a my ani jednego:-(((

0

F.C.Guti

mam tak samo;-)

Komentator dobry;-)))

0

Słyszeliście ,że Robinho na przejśc do Barcelony;-)))

Jak sobie czasem poczytam o tych transferach to mi sie śmiac chce;-)

0

Jak jest przyjacielem Riberiego to niech go namówi do przyjścia do Blaugrany;-)

Fajny ten cykl sekretów.

0

!SHoCK!

Jeszcze TVP HD a mecze półfinałowe i finał bedą pokazywane w TVP2!

0

Polska Reprezentacja kiedyś rozgromiła Azerbejdzan 8-0 wiec Hiszpania cos słabo xDDDDDDDD

0

Mógłby mi ktos przypomnieć za ile Hleb przeszedł do Barcy?

0

W tamtym sezonie Eto też miał byc sprzedany i co? Teraz tak samo bedzie a po zatym Eto jest 100 razy lepszy od Benzemy

0

Hleb - 4 - "Czerstwy"xDDD

0

Ostrzeżenie by MOD

0

tych emocji nie da sie opisać....płakałem ja małe gdziecko(nie tylko ja jak widac po opisach:-)) ale to chyba dobrze.!!!

0

tego sie nie da opisac...płakałem jak dziecko ze szczęścia!!!!!!!!!!Barca!!!!

0

Dzieki za meczyk. Teraz codziennie będe sie delektował zwycięstwem!!!:-)

0

byłby ciekawy finał nietylko dla Yaya ale takze i dla Henryego;-)

0

Ludzie po prostu uwielbiają oglądac gre Barcy:-)

0

Co prawda to prawda.Messi gra w kazdym meczu całe 90 min.Pep mógłby wpuścic od początku zamiast Messiego Bojana, a jakby (odpukać) gra nieszła po naszej myśli to dopiero dac zagrac Messiemu.

0

strzelił sobie samobója tą wypowiedzią tak samo jak Bernd Schuster. Cos mi sie zdaje,ze skończy tak samo../

0

Strzelcy Barcelony w Lidze Mistrzów:

samobój-kto strzelił???

0

Oj to będzie nie tylko pracowity tydzien, ale i bardzo pracowita koncówka sezonu ale wierze, że uda sie sięgnąc po potrójną korone.

----Visca El Barca-----

0

Ja chciałbym trafić na Manchester albo Liverpool. Mysle ze te dwie dróżyny prezentują najlepszą formę w tym sezonie.

0

ooo jak dobrze ze Iniesta znowu gra pewnie zamiast Titiego wejdzie

0

taa będą mieli mistrzostwo i co moze jeszcze potrójną korone!!!

0

Zawsze szykają wymówek.Od początku było widac, że Barca jest lepsza a pod koniec gdy Mallorca wiedziala ze przegra to kosiła po nogach kogo popadnie.

0

Ja mam linal LM -Barca vs Arsenal tylko niewiem gdzie wrzucic jak ktos chce to pisac:-)))))))))

0

Nie no ludzie czego ten lalus znowu wygrał z Messim ja tego nierozumiem.Leo juz pare sezonów trzyba formę , a ten lalus jeden sezon i juz kozak- wszystkie nagrody jego....:-(((((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?