też myślę, że jutro Real odpadnie tylko i wyłącznie dlatego, że Juventus chce grać w tym finale i pokaże, że potrafi wygrać nawet z Realem(nawet jeśli grają kupe) ponieważ od X czasu nie miał nawet w zasięgu żadnego pucharu oprócz ligowych rozgrywek są żądni zwycięstw :D
Komentarze
0
też myślę, że jutro Real odpadnie tylko i wyłącznie dlatego, że Juventus chce grać w tym finale i pokaże, że potrafi wygrać nawet z Realem(nawet jeśli grają kupe) ponieważ od X czasu nie miał nawet w zasięgu żadnego pucharu oprócz ligowych rozgrywek są żądni zwycięstw :D
0
Na początku mówiono, że będzie pauzował pół roku , ale ostatecznie 4-6 tygodni. Na mecz z Barca wyzdrowieje.
0
Nie zdziwię się jak będziecie obgryzać paznokcie podczas końcówki meczu rewanżowego .
0
jak Ty to wyliczyłeś?? Cyferki w piłce nie grają, szanse są jednakowe dla jednej jak i drugiej drużyny . To jest sport, a nie matematyka.
0
Zgadzam się , że jest to najsłabsza para jednak sam mecz może być iście ciekawy .
3
To , że ktoś kibicuje Barcelonie rok czy dwa nie znaczy , że jest sezonowcem , każdy kiedyś zaczynał kibicować . Ważne żeby nie odwracać sie plecami .
2
Montoya ostatnio gra naprawdę dobrze zdecydowanie lepiej od Alvesa , ale Martino ma "swoja" żelazna 11 która gra i tyle :)
1
Dani zawsze zostawia serce na boisku , nawet gdy mu nie wychodzi i to jest wlasnie piękno futbolu , osiagnij coś w życiu by krytykować innych .
0
Temu panu już podziękujemy !!!
0
Coś czuję , że Barcelona się dziś obudzi , dobrzy byłoby wygrać , ale jeżeli sie nie uda to chociaż przegrać z podniesionym czołem :)