0

Sanchez , Tello , Messi , Roberto

0

Cola, pepsi cola pepsi w barcelonie sa najlepsi !!!!!!!!
Visca el barca

0

Q_Q plis nie zreszta TITO debil jesli go sprzeda

0

Kiedy leci bo idę ?? Czego to w przyszłym roku ... lol

0

Przede wszystkim nowy bramkarz , dodatkowi obrońcy i nowy trener !!!!!

0

valdes tylko pogarszal barce , niech z niej odchodzi !

0

To bylo by udane przedsiewziecie z lewym i nie kupowac neymara tylko kupic na obrone thiago silve czy terryego

0

Xavi musisz wyzdrowiec poniewaz jestes najwazniejszym pomocnikiem barcy

0

Jak dla mnie niech valdes spada z barcy on tylko pogarsza poziom mimo iz barcelona jest the best !!!

0

Ja tam nie lubie Valdesa i sie ciesze ze odchodzi z Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?