0

mateusz1232147 0
6 minut temu · Edytowano
Sędziowanie w LaLiga jest na bardzo niskim poziomie :( ale co do naszego stylu gry to nie było dobrze , bardzo źle jest z Suarezem i dał bym szanse Paco ...Messi piłka genialna do Alby ,ale strat bardzo wiele ... pomoc Iniesta i Busi na + lecz z Rakiticiem coś się dzieje, bardzo wiele nie udanych podań w tym jak i poprzednim meczu. A Paulinho na swoim poziomie :D

0

Sędziowanie w LaLiga jest na bardzo niskim poziomie :( ale co do naszego stylu gry to nie było dobrze , bardzo źle jest z Suarezem i dał bym szanse Paco ...Messi piłka genialna do Alby ,ale strat bardzo wiele ... pomoc Iniesta i Busi na + lecz z Rakiticiem coś się dzieje, bardzo wiele nie udanych podań w tym jak i poprzednim meczu. A Paulinho na swoim poziomie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?