Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.
Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.
A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!
Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.
Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.
A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!
Komentarze
0
Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.
Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.
A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!
Visca el BARCA!!!!
0
Uważam, że Barca wygra bez żadnych problemów. Nie ma w Polsce żadnej porządnej drużyny, która zdołałaby coś zdziałać w pojedynku z klubem z Katalonii.
Poprostu piłka nożna w naszym kraju jest na żenującym poziomie.
A ludzie piszący, że kibice Barcy z Polski będą "sklepani" są poprostu beznadziejni i zachowują sie jak zwierzęta. Pospolici kibole. Trzeba pamiętać, że walka toczy się tylko i wyłącznie na boisku i wygra lepszy!!!
Visca el BARCA!!!!