0

szkoda że nie bedzie żadnego z naszych nowych stadionów ;/

0

Kuba , jest też nominowany :D

0

CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D

te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !

0

Chakuo96, 1 godzinę temu:
Jakoś gdy byli raze w Arsenalu też wiele nie mogli ugrać. A poza tym co to za wielka drużyna, skoro po utracie 3 zawodników ociera się o strefę spadkową


yy.. ty chyba stary nie wyspałeś się za bardzo , skoro dla ciebie Arsenal ociera się o strefę spadkową ... a co do Wengera no to prawdą jest że gdyby Arsenal grał tak jak za czasów Henry'ego no to by nie było tematu ;D pdzdr. Visca El Barca !

0

0

haha końcówka

0

Trzeba wierzyć to jest tzw gorzka pigułka / kop w dupę błagam was nie krytykujcie Pepa ten człowiek zdobył w ciągu 3 lat 13 tytułów wyniósł nasz zespół na sam szczyt w tym sporcie .. trochę wiary BĘDZIE DOBRZE

Visca el Barça!

0

niech wybiegnie ta sama 11 poza adriano
śmiać mi się chce jak czytam że xavi do zmiany albo alexis .... troche wiary w nich będzie dobrze chelsea miła szczęście VEB !!!!

0

wierze w nasz zespół , jak zagramy dobrze w obronie to nie powinno być zle El Clasico w Finale Ligi MIstrzów to było by coś :D VAMOS >!

0

Thierry Henry :D

0

wielka różnica pomiędzy Pepem a mourinho to jest fakt że pep ma klasę jako trener a mourinho za bardzo nie wie co to znaczy VEB

0

ja myślę że mister chce zdezoriętować ''the special five'' przed meczem z BARCA

0

2:0 2:6 1:0

wielki Real

(zabawne)

0

domówki mi się nie podobają ale wyjazdówki są świetne :D

0

BArca i nic więcej Polsat 20 : 45 sezon czas zacząć na dobre xd

0

BArca i nic więcej Polsat 20 : 45 sezon czas zacząć na dobre xd

0

Dzięki Et'o zawsze VISCAL EL BARCA

0

VISCAL EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ET'O DZIĘKI ZA WSZYSTKO XD

0

niech kupią Riberiego i wprowadzają wychowanków ET'O JEST ŚWIETNY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?