matek9327
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
asaSas
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda że nie bedzie żadnego z naszych nowych stadionów ;/
0
Kuba , jest też nominowany :D
0
CheGuevara, 1 godzinę temu:
Co na to powie Mourinho... jeżeli Hiszpania wygra turniej to ja chce usłyszć
jego wypociny na temat "bezproduktywnych podan":D
te bezproduktywne podania dały im mistrza Europy i mistrza Świata ;D the special five jest człowiekiem bez honoru i szacunku dla rywala , dlatego Barca była , jest i będzie zawsze o krok przed realem ;D
pzdr.;D Visca El Barca !
0
Chakuo96, 1 godzinę temu:
Jakoś gdy byli raze w Arsenalu też wiele nie mogli ugrać. A poza tym co to za wielka drużyna, skoro po utracie 3 zawodników ociera się o strefę spadkową
yy.. ty chyba stary nie wyspałeś się za bardzo , skoro dla ciebie Arsenal ociera się o strefę spadkową ... a co do Wengera no to prawdą jest że gdyby Arsenal grał tak jak za czasów Henry'ego no to by nie było tematu ;D pdzdr. Visca El Barca !
0
0
haha końcówka
0
Trzeba wierzyć to jest tzw gorzka pigułka / kop w dupę błagam was nie krytykujcie Pepa ten człowiek zdobył w ciągu 3 lat 13 tytułów wyniósł nasz zespół na sam szczyt w tym sporcie .. trochę wiary BĘDZIE DOBRZE
Visca el Barça!
0
niech wybiegnie ta sama 11 poza adriano
śmiać mi się chce jak czytam że xavi do zmiany albo alexis .... troche wiary w nich będzie dobrze chelsea miła szczęście VEB !!!!
0
wierze w nasz zespół , jak zagramy dobrze w obronie to nie powinno być zle El Clasico w Finale Ligi MIstrzów to było by coś :D VAMOS >!
0
Thierry Henry :D
0
wielka różnica pomiędzy Pepem a mourinho to jest fakt że pep ma klasę jako trener a mourinho za bardzo nie wie co to znaczy VEB
0
ja myślę że mister chce zdezoriętować ''the special five'' przed meczem z BARCA
0
2:0 2:6 1:0
wielki Real
(zabawne)
0
domówki mi się nie podobają ale wyjazdówki są świetne :D
0
BArca i nic więcej Polsat 20 : 45 sezon czas zacząć na dobre xd
0
BArca i nic więcej Polsat 20 : 45 sezon czas zacząć na dobre xd
0
Dzięki Et'o zawsze VISCAL EL BARCA
0
VISCAL EL BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ET'O DZIĘKI ZA WSZYSTKO XD
0
niech kupią Riberiego i wprowadzają wychowanków ET'O JEST ŚWIETNY