matek-veb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pomyłeczka :) Już poprawione.
0
Jak za 100 mln Euro to brać bez zastanowienia. Było MSN czas na GSM. Istnieje życie bez Celebryty, istniało po R10 będzie istnieć bez Neymara. :)
0
Pòł skladu bo to co Barca gra dzis to tragedia jest.
2
Leno > Stegen ;)
2
Mam wrazenie ze gramy bez jednego zawodnika, ten Rakitic to parodia ;)
0
To jednak nie koniec?
6
Czekalem na wejscie Messiego a to juz koniec meczu... po mistrzostwie..
0
Brawo, Adriano to dobry zmiennik i nie gwiazdorzy :)
4
0
"Piłkarz Atletico, który jest na wypożyczeniu z Parmy i gra w Gremio." - Szpakowski mistrz!
1
Mógł przetrącić gościowi kręg lędźwiowy, to takie modne, przecież...
1
Verratti albo Pogba.
0
Co za tydzień Blaugrany! Coś cudownego! Jestem szczęśliwy! :)
0
http://www.przegladsportowy.pl/dani-alves-odchodzi-z-barcelony,artykul,570931,1,13056.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
0
Wystarczy spojrzeć na celebrację Leo po bramce z Elche. On kocha ten klub, kocha tych kibiców. Messi to Barca, Barca to Messi.
0
Kolejny wynalazek. Tylko Klopp!
0
http://replygif.net/thumbnail/586.gif
0
Brawo, wspaniale zagrali chłopaki, są dalej wielcy, ViScA El BaRcA!
2
Jak mamy wygrać skoro z ławki wchodzi statyczny Rakitić, młokos Rafinha i Pedro "Perszing" Rodriguez? Płacz i ban transferowy.
6
A złoty ząb, kiedy?
0
Zamienił stryjek, siekierkę na kijek. Powodzenia Victor.
1
Ech, narzekacie na takim terenie jak El Madrigal zdobywa się mistrzostwa. Mamy 3 ważne, powtarzam, ważne oczka w perspektywie sezonu. Jako jedyna drużyna mamy komplet zwycięstw, to początek sezonu ludziska. Będzie dobrze. :)
6
Galaktyczny wynik Realu :)
0
Zagrał bardzo przeciętnie, miał parę dobrych interwencji ale przeplatały one się tragicznymi i omal nie straciliśmy 2 bramek po jego "wybiciach". 5/10.
3
Co jak co, ale obrony dalej nie mamy.
1
Alves mr Wrzuta, Mathieu mr Wybicie.
1
Mathieu i jego wybicia
0
Alves po prostu zapomniał z szatni swoich Ray Ban'ów i nie widzi, że nie ma komu dośrodkowywać. :)
0
Palacz się popisuje, a Barcelona pudłuje. :)
0
Komercja, nic więcej ;)