0

Aż się wzruszyłam... zasłużył na taką chwilę jak nikt inny! Zgadzam się z poprzednikiem, że tak się żegna legendę!

0

Samych sukcesów i dużo zdrowia! :)

0

Cesc to jeden z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia! Jest świetnie wyszkolony technicznie, kreatywny. I jestem spokojna o jego kontrakt, bo swoją grą udowadnia jak wartościowym jest zawodnikiem.
Feliz Navidad, Prospero Ano y Felicidad!:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?