jeśli taki trener jak Guus Hiddink bierze go na EURO wiedząc, że nie będzie grał w dwóch pierwszych meczach tylko dopiero w kolejnych, to chyba Arszawin posiada umiejętności,
poza tym podoba mi się u Niego wola walki i to, że gra do końca,
jedynym minusem może być to, że w Zenicie miał jakieś szczególne przywileje, a przecież Pep tworzy drużynę - prawdziwy zespół i taka gwiazdka może trochę zaszkodzić
jeśli taki trener jak Guus Hiddink bierze go na EURO wiedząc, że nie będzie grał w dwóch pierwszych meczach tylko dopiero w kolejnych, to chyba Arszawin posiada umiejętności,
poza tym podoba mi się u Niego wola walki i to, że gra do końca,
jedynym minusem może być to, że w Zenicie miał jakieś szczególne przywileje, a przecież Pep tworzy drużynę - prawdziwy zespół i taka gwiazdka może trochę zaszkodzić
Komentarze
0
Panie trenerze może w końcu jakieś zmiany ??
Jest 4:0 myślę, że można dać odpocząć takim zawodnikom jak Xavi czy Ibra
0
Ja proponuję Arszawina,
jeśli taki trener jak Guus Hiddink bierze go na EURO wiedząc, że nie będzie grał w dwóch pierwszych meczach tylko dopiero w kolejnych, to chyba Arszawin posiada umiejętności,
poza tym podoba mi się u Niego wola walki i to, że gra do końca,
jedynym minusem może być to, że w Zenicie miał jakieś szczególne przywileje, a przecież Pep tworzy drużynę - prawdziwy zespół i taka gwiazdka może trochę zaszkodzić
0
Panie trenerze może w końcu jakieś zmiany ??
Jest 4:0 myślę, że można dać odpocząć takim zawodnikom jak Xavi czy Ibra
0
Ja proponuję Arszawina,
jeśli taki trener jak Guus Hiddink bierze go na EURO wiedząc, że nie będzie grał w dwóch pierwszych meczach tylko dopiero w kolejnych, to chyba Arszawin posiada umiejętności,
poza tym podoba mi się u Niego wola walki i to, że gra do końca,
jedynym minusem może być to, że w Zenicie miał jakieś szczególne przywileje, a przecież Pep tworzy drużynę - prawdziwy zespół i taka gwiazdka może trochę zaszkodzić