O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik ETO,INIESTA
  • Ulubione zespoły BARCELONA,ZAGŁĘBIE LUBIN
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BARCAINIESTY WYPIERDALAJ STĄD PAJACU!!!

0

JA WIRZE...ARSENAL PRZEGRAŁ 4 0 Z MILANEM A W REWANŻU DO PRZERWY PROWADZIŁ 3 0 INTER ODROBIŁ 3 BRAMKOWĄ STRATE W MECZU Z TOTTENHAMEM ALE POLEGŁ W DOGRYWCE

0

MOŻE WARTO MU DAĆ SZANSE JAK CZUJE SIĘ NA SIŁACH!!!

0

LISUBARC GÓWNIARZU ZASRANY 21 LAT TEMU NA CHLEB MÓWIŁEŚ PEP CIEMNIAKU ZE WSCHODU!!!ZALICZYŁEŚ EGZAMIN GIMNAZJALNY??

0

JAK CI NIE PASUJE TO TEŻ SOBIE GO WŁĄCZ

Zobacz wszystkie

0

kurwa co to za zmiana tego drewniaka w takim momencie....sanchez by sie przydał albo tello na podmęczonego rywala

0

MOŻE WARTO MU DAĆ SZANSE JAK CZUJE SIĘ NA SIŁACH!!!

0

ostatnio mecz MU-Sreal był na kanale 304 cyfry + ,a PSG-Valencia na 301 wiec moze tam warto zajrzeć

0

PROPONOWAŁBYM TEŻ ZMIANIĆ TRENERA MOJA KANDYDATURA TO FRANK RIJKAARD!!!

0

ZMIENIĆ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?