0

0



Obejrzyjcie jak gra Andre Santos

0

Ja słucham transmisji z Catalunya Radio:)

Ze screamera radio

0

Dobry jest.Barca mogła by sprowadzić jego i jakiś młody talent

0

Link do oglądania meczu z Barca TV (chyba:)

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/barca_tv/barca_tv.html

0

3-1 dla Barcy:Eto'o 2 i Messi jak wejdzie

0

Poszukają lepszego

0

Życzę Ci Eidur wszystkiego najlepszego m.in. strzelania dużo bramek w reprezentacji jak i w Barcy :)

0

Puyol,Xavi,Marquez,Valdes,Iniesta,Eto'o,

0

0

a mi w Winampie nie pokazuję się obraz jak ściągnąłem bramki ze wczorajszego meczu

0

EEEE.On jest cienki,na dziesięć okazji strzela jedną bramkę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?