mariusz67
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://livesports.com.ar/
0
Obejrzyjcie jak gra Andre Santos
0
Ja słucham transmisji z Catalunya Radio:)
Ze screamera radio
0
Dobry jest.Barca mogła by sprowadzić jego i jakiś młody talent
0
Link do oglądania meczu z Barca TV (chyba:)
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/barca_tv/barca_tv.html
0
3-1 dla Barcy:Eto'o 2 i Messi jak wejdzie
0
Poszukają lepszego
0
Życzę Ci Eidur wszystkiego najlepszego m.in. strzelania dużo bramek w reprezentacji jak i w Barcy :)
0
Puyol,Xavi,Marquez,Valdes,Iniesta,Eto'o,
0
http://www.justin.tv/foxsports2008_1
0
a mi w Winampie nie pokazuję się obraz jak ściągnąłem bramki ze wczorajszego meczu
0
EEEE.On jest cienki,na dziesięć okazji strzela jedną bramkę:)