O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie zgodzę się z powyższym artykułem ponieważ nie sądzę aby jak to ujął autor "(...) notoryczne pomijanie Victora Valdésa we wszelkiego rodzaju rankingach, statystykach i plebiscytach, w których liczy się subiektywna ocena "ekspertów" był wynikiem tego że ma na nazwisko Valdes tu decydują statystyki a w tych VV wypada blado. a stwierdzenie " w statystykach liczbowych bramkarz Barçy znajduje się w absolutnej czołówce światowej, a odzwierciedleniem tego stanu rzeczy są wygrane Trofea Zamory i sukcesy klubowe" chyba miał na myśli ostatni sezon bo nie uwierzę w to że pomijany jest we wszystkim z zasady.ostatni sezon należał w Valdesa ale dużo w tym miał pomocy całej drużyny, która grała fenomenalnie (i nie mam tu na myśli samej obrony, która zresztą nieźle sobie radziła). zgodzę się że ważna jest reputacja a niestety VV zdołał sobie wyrobić jedynie tego "złego" ale to też nie jest wina ani trenerów, ani analityków tylko samego piłkarza i jego gry a ta nie porywała. w ostatnim sezonie nie ma do czego się czepi co miał wybronić to wybronił; jeśli to powtórzy będzie super i wejdzie na salony- jak zawiedzie- no cóż będzie jak zwykle "słaby Valdes".

0

Valdes jest za słaby na Barce bo nie regularnie broni. W jednym meczu jest gwiazdą i wyciąga piłki, które powinny się znaleźć w bramce( trzeba to mu jednak przyznać) , a w innym spotkaniu robi takie klopsy że głowa boli(Espanyol - klasyka w wykonaniu Valdesa podać piłkę przeciwnikowi). Ale cóż na sprowadzenie nowego klasowego bramkarza jest już za późno i jedyne co nam zostaje to trzymać kciuki za Valdesa i naszą obronę żeby dawała mu jak najmniej roboty. Jeśli chodzi o obronę to nie wiem dlaczego Pepe uparł się żeby Puyol grał na lewej obronie, nie lepiej było go ustawić z Márquez na środku a na skrzydło dać Silvinho, i dlaczego od samego początku nie zagrał Keita tylko Busquets????????

Ale i tak wieżę, że Barcelona u siebie pokona Lyon i spokojnie przejdzie do 1/4 finału.

0

ty wisla_real dobrze się czujesz????

0

ty wisla_real dobrze się czujesz????

0

KUBALA

oglądałeś mecz tak więc widziałeś jak rozgrywają piłkę obrońcy, Toure i keita to i chyba nikogonie dziwi że przegrali!!! Barca nie miła w krakowie ani środka ani skrzydeł, po za tym jeżeli masz rację że xawi ma grać tego najbardziej wysuniętego pomocnika no to też życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

a jeśli chodzi o valdesa to oczywiście można mu dać 7 bo akurat wybronił 1-2 sytuacje ale co z tego jak przez jego bezmyślność mogła paść bramka. Zachował się jak amator ja nie jestem znawcą kunsztu bramkarskiego ale normalnie w takiej sytuacji to wykopuje się piłkę na aut - a mógł to zrobić bez problemu - a nie wywalać ją na pałę jak junior w dodatku najsłabszą nogą. No pomyśl trochę chłopie!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie

0

Valdes jest za słaby na Barce bo nie regularnie broni. W jednym meczu jest gwiazdą i wyciąga piłki, które powinny się znaleźć w bramce( trzeba to mu jednak przyznać) , a w innym spotkaniu robi takie klopsy że głowa boli(Espanyol - klasyka w wykonaniu Valdesa podać piłkę przeciwnikowi). Ale cóż na sprowadzenie nowego klasowego bramkarza jest już za późno i jedyne co nam zostaje to trzymać kciuki za Valdesa i naszą obronę żeby dawała mu jak najmniej roboty. Jeśli chodzi o obronę to nie wiem dlaczego Pepe uparł się żeby Puyol grał na lewej obronie, nie lepiej było go ustawić z Márquez na środku a na skrzydło dać Silvinho, i dlaczego od samego początku nie zagrał Keita tylko Busquets????????

Ale i tak wieżę, że Barcelona u siebie pokona Lyon i spokojnie przejdzie do 1/4 finału.

0

po co nam rusek??? nie rozumiem błysną koleś w dwóch meczach w dodatku przeciwko drużynom które zagrały poniżej swoich możliwości (przeciwko Hiszpanom żaden z ruskich nie błysnął, a on to w ogóle dno) i już wszyscy go chcą. co to mamy cię?:)po za tym za taką kasę lepiej ściągnąć silve!!!!!!

0

nie zgodzę się z powyższym artykułem ponieważ nie sądzę aby jak to ujął autor "(...) notoryczne pomijanie Victora Valdésa we wszelkiego rodzaju rankingach, statystykach i plebiscytach, w których liczy się subiektywna ocena "ekspertów" był wynikiem tego że ma na nazwisko Valdes tu decydują statystyki a w tych VV wypada blado. a stwierdzenie " w statystykach liczbowych bramkarz Barçy znajduje się w absolutnej czołówce światowej, a odzwierciedleniem tego stanu rzeczy są wygrane Trofea Zamory i sukcesy klubowe" chyba miał na myśli ostatni sezon bo nie uwierzę w to że pomijany jest we wszystkim z zasady.ostatni sezon należał w Valdesa ale dużo w tym miał pomocy całej drużyny, która grała fenomenalnie (i nie mam tu na myśli samej obrony, która zresztą nieźle sobie radziła). zgodzę się że ważna jest reputacja a niestety VV zdołał sobie wyrobić jedynie tego "złego" ale to też nie jest wina ani trenerów, ani analityków tylko samego piłkarza i jego gry a ta nie porywała. w ostatnim sezonie nie ma do czego się czepi co miał wybronić to wybronił; jeśli to powtórzy będzie super i wejdzie na salony- jak zawiedzie- no cóż będzie jak zwykle "słaby Valdes".

0

KUBALA

oglądałeś mecz tak więc widziałeś jak rozgrywają piłkę obrońcy, Toure i keita to i chyba nikogonie dziwi że przegrali!!! Barca nie miła w krakowie ani środka ani skrzydeł, po za tym jeżeli masz rację że xawi ma grać tego najbardziej wysuniętego pomocnika no to też życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

a jeśli chodzi o valdesa to oczywiście można mu dać 7 bo akurat wybronił 1-2 sytuacje ale co z tego jak przez jego bezmyślność mogła paść bramka. Zachował się jak amator ja nie jestem znawcą kunsztu bramkarskiego ale normalnie w takiej sytuacji to wykopuje się piłkę na aut - a mógł to zrobić bez problemu - a nie wywalać ją na pałę jak junior w dodatku najsłabszą nogą. No pomyśl trochę chłopie!!!!!!!!!!!!!!

0

ty wisla_real dobrze się czujesz????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?