0

Dlaczego Pep robi drugą reprezentacje Hiszpani obrona dwoch z reprezentacji pomoc jak cesc przyszedl by do 3 i atak villa, no chyba troche przesadzilem z ta reprezentacja ale cos w tym jest, fabregas villa i silva albo matta:D i ktos na lewa obrone i mamy calutki zespol:)

0

stworzyliby *

0

tak za 3 lata Hazard Bojan i Messi stworzyło by ładny atak ... co o tym sądzicie??

0

Valdes01: tak tak 11 w polu a bramka pusta:) idz za trenera reprezentacji Polski to mistrzostwa w RPA 2010 są nasz:)

0

Moim zdaniem Barca tego sezonu zarobiła nie mała kase. Nie powinni tego rozrzucić ale wydać część z głową, rok temu na transfery wydano okolo 90-100 mln. Tego roku liczę na sumę około 120 mln moja propozycja to:

Obrońca:lahm, ashley cole ,daniel agger

Pomocinik:Silva (Ribery) Fabregas

Napastnik:robi van persi ,vila, ibra

milito wróc i obronca z wypozyczenia obrona potrzebuje wzmocnień wkońcu jak kazda formacja:d

i hleb guddi cacares (silvinho- chciałbym aby pozostał do końca kariery lubie go:) papa :

0

ta piłka ten styl co gra barca jest aktualnie za wolny na MU po drugie nie bedziemy miec podstawy na obronie a Mu gra szybkie pilki z pod swojego pola karnego a C7 pamietakmy jest szybki

0

alves prosze zagrawaj jak wczesniej :)

0

ON ma JAJA:D XD teraz eto licze na to

0

No aktualnie jest najtrudniejszy okres. Sevilla, Valencia, Chelsea, Sreal & CHelsea . Jesli wygramy to bedzie git:) Wierzę w nasz zespół:)

0

Pokonamy i wygramy boję się tylko o wytrzymałość naszych zawodników czy wytrzymają walczyć do końca na 3 frontach. A realowi pozostała tylko liga i bedzie ciężko:) Ale wiara to podstawa:D

0

mozna powiedziec ze jestem fanem barcelony od roku 1999 przez pierwsze 4v5 lat tak sie niee interesowalem niee mialem dostepu ale zawsze bylem za BARca:D

0

przyktro mi to mowic ale szkoda mi niee ktorych fanow zebranych z jednego sezonu jest jeden klub na dobre i na zle . jak chcecie takie komentarze wystawiac to idzie na strone realu :) Powodzenia kto mysli ze mam racje??;>

0

dzieki jestem bardzo wdzieczny:)

0

macie jakis link?? dopiero wrocilem do do domu plis:

0

Moim zdaniem niech zostanie dostanie szanse na grę:) A interesuje mnie jedno to po co nam czwarty lewy obronca jak głoszą plotki o Żyrkow mamy abidala sylvinho caceres . Są wieksze luki w druzynie potzrebny nam jest lewy pomocnik a nie obronca widzialbym w to miejsce zawodnika valenci Silve.:)

0

Ha Ha Ha wielki Real dostał 3-1 w dupe zal mi ich

0

3-1 jest :) ale calkowicie mi sie niee podobala znowu ten sam styl wejsc z pilka do bramki zenada

0

zal iniesta

0

jesli tak dalej beda grac to znowu nici z pucharów zal co z nimi jest??

0

moim zdaniem jeden mecz nic nie mowi. Jesli po 10 meczach zdobedziemy np.12pkt. na 30pkt to bedzie ciezko mamy jeszcze czas ale chce zobaczyc zwyciestwo jak najszybciej powodzenia BARCA

Visca el Barça!!

0

Spoczywaj w pokoju

0

kto otrzymał nagrody????

0

wszystkiego najlepszego skurczybyk moj rocznik:D:D chcialym byc na jego miejscu:):):

0

TY fffj o czym ty wogole piszesz Goraj ma racje a poza tym Milan gra w pucharze uefa zal.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?