O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FcBarcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 4988
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 4

Komentarze

0

Czy tylko ja słyszałem jakąś grupkę kibiców śpiewająco hymn Barcy na stadionie w Londynie?

0

jakas transmisja?? Prosze

2

Nie do wiary, nie gramy w sobotę!

0

A gdzie się chowają krytycy ??

0

Polecam sopcasta. Jedyny - rosyjski komentarz

Zobacz wszystkie

2

Nie do wiary, nie gramy w sobotę!

1

Działają wam streamy na sopcast?

1

ma ktoś transmisję do meczu dobrą?

0

yyy nie?!?!?!?!

0

Messi może nie wejdzie od pierwszej minuty ale na pewno zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?