0

Komentarz usunięty

0

Umtiti gra dobrze na obronie

0

ma ktos jakis link??

0

Czemu iniesta nie gra??

0

Ma ktoś transmisje YouTube??

0

Perez robi z siebie posmielisko w Europie

0

Haha bardzo śmieszne

0

I jak tu oglądać mecze? Ta UEFA i FIFA to jedna mafia

0

Poda ktoś link YouTube? Proszee

0

No weź nie rób jaj

0

Ma ktoś link YouTube?

1

Da ktoś link YouTube?

0

da ktos link?? proszee

0

Da ktoś link na YouTube? Proszę

0

Widzieliście? jednak zrobili tę kawiarnie na Camp nou

0

Dzięki bo zbyt nie interesuje się mlodziezowymi reprezentacjami

0

Ale nigdy zbyt nie interesowały mnie młodzieżowe reprezentacje

0

U 21?? Przecież on jest z 1992 roku więc ma 23 lata

1

Komentarz usunięty

0

Kto strzelił u nas??

6

I tak oto "wuefista" poprowadził nasz zespół do 2 finałów i mistrzostwa
Ps:
Ciekawe w jakiej szkole pracował

0

Jak grała dziś Barca bo niestety niemoglem oglądać meczu???

0

Kto strzelił gola??

0

da ktos link po angielsku

0

da ktos link bez scinek proszee

3

Co trzeba wpisać aby oglądać mecz na YouTube

0

da ktos link bez zacinania prosze

1

bardzo prosze o link

1

da ktos link proszee

0

Somar to osioł tak mówią górale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?