O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Wiadomo!
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 254
  • Polecenia 478

Komentarze

0

@Eto'opiryna musisz mieć wykupioną usługę sportu w CANAL + ONLINE i wtedy jest. Na samym canal + w tv nie transmitują

0

@Krzysztof1987 dzięki za wyjaśnienie ;)

0

@Lanosss barca Atletic gra w sobotę 16:30

0

No czegoś nie rozumiem odnośnie zawieszenia Fermina Lopeza… Barca B gra w sobotę 16:30, Fermin pauzuje mecz zawieszenia i następnie pierwsza druzyna gra 21:00 tego samego dnia czyli teoretycznie już pauzuje 1 mecz zawieszenia i mógłby niby zagrać. Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.

0

No czegoś nie rozumiem… Barca B gra w sobotę 16:30, Fermin pauzuje mecz zawieszenia i następnie pierwsza druzyna gra 21:00 tego samego dnia czyli teoretycznie już pauzuje 1 mecz zawieszenia i mógłby niby zagrać. Niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę.

Zobacz wszystkie

39

Ja właśnie wróciłem ze stadionu… no szlag człowieka normalnie trafia. Im się zwyczajnie nie chce grać i tak to wyglądało na żywo… więcej podań między obrońcami czy do bramkarza niż podań do przodu. Frenkie i Dest to takie piłki zagrywali do niewidzialnych kolegów, że się nie dało patrzeć. Kibice wydają mnóstwo pieniędzy, żeby zobaczyć swoich idoli na żywo, a oni zwyczajnie już mają sezon w dupie. Ja rozumiem, że mogą być wkurzeni, że nie grają w europejskich pucharach czy już nie liczą się w grze o mistrza, ale trochę szacunku kibicom się moim zdaniem należy.

23

@Bykunn przestań pierdzielić tu o kupowaniu z ubezpieczeniem czy z możliwością zrezygnowania ... ludzie i tak kupę kasy wydali, żeby zobaczyć (niektórzy pierwszy raz w życiu) drużynę, której od dzieciaka kibicują, a Ty swoje mądrości tu będziesz pisał. Prawda jest taka, że jeśli La Liga zmienia termin to oni powinni ludziom pieniądze poddawać i za hotele i samoloty(oczywiście tak się nigdy nie stanie bo im hajs się zawsze musi zgadzać).

22

A Sergiego Roberto nie chcą w pakiecie??? :D

19

@Sergio_Devils bardziej to my dawaliśmy się dymać na własne życzenie

17

Zapomnieć o sobocie, zapomnieć o Romie, o Liverpoolu, o finale z Valencią! Ile kurła można ciągle zapominać!? Czas zapomnieć o Tobie Valverde :/

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?