Ci co mówią że real gra dno to chyba nie oglądają ich meczów. Od porażki z Atletico zaczęli grać bardziej solidniej w defensywie. Jak dla mnie ich defensywa gra na razie na 4+ nie tracą głupich bramek i nie popełniają głupich błędów. W ataku brakuje im skuteczności.
Szkoda mi prawdziwych kibiców Barcy... Niektórzy to dzieci ponizej 12 lat którzy wypowiadają się najwięcej a chuja wiedzą... Dobrze że wasz Leoś nigdy nie strzela do pustej
Komentarze
1
Zazdro bo was nie stać i mieliscie bana ?
0
1
1
3
3
2
Ci co mówią że real gra dno to chyba nie oglądają ich meczów. Od porażki z Atletico zaczęli grać bardziej solidniej w defensywie. Jak dla mnie ich defensywa gra na razie na 4+ nie tracą głupich bramek i nie popełniają głupich błędów. W ataku brakuje im skuteczności.
1
Bo to prawda... Więc nie wiem kto wymyślił to że Messi jest kompletny 0.o
1
Bo jest lepszy
1
Szkoda mi prawdziwych kibiców Barcy... Niektórzy to dzieci ponizej 12 lat którzy wypowiadają się najwięcej a chuja wiedzą... Dobrze że wasz Leoś nigdy nie strzela do pustej