maniek25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sieradz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Neymar 3 brama :D
0
Ney juz dwie bramy w reprezentacji, Messi na lawie
0
Wreszcie coś się rusza z zawodnikami, którzy nie grają :) oby tak dalej :)
4
I w sobote info Pedro out :D
0
Widzę, że kogoś tu zdrowo poje***o;/
2
ja sie pytam po co on?
0
i gitara :D!
1
Przecież w Katarze nie będzie mundialu :D!
0
8 milionów :)
1
może i 7 mamy, ale ilu jest dobrych, którzy grają w 1 składzie?
0
hmmm... czy oni są normalni ja się pytam?:)
9
Może wreście zmieni się styl...
0
Mam nadzieje, że to prawda...
0
czyt. nasza repra ;)
0
priv..
2
ani 100 :D
0
Spoko :)
12
''Tymczasem stołeczny rywal Królewskich bardzo mocno stara się o pozyskanie Carlosa Veli z Realu Sociedad i sam zawodnik przyznał, że aktualny mistrz świata przedstawił ofertę „nie do odrzucenia”.'' Raczej mistrz Hiszpanii :)
0
Wyglądali jakby sobie kawał opowiadali, a nie gadali na serio ;)
0
nie odejdzie :)
0
7 naszych w Reprezentacji więcej pisać chyba nie trzeba :)
0
nie mają np. Leo i Neya ;)
0
gitara oby to okazało się prawdą
6
Sprzedaż Alexisa to będzie największy błąd!!!
0
Oficjalnie: Lucho nowym trenerem
6
Nie wiedziałem, że kiedyś to napisze, ale po Messim zostało już tylko nazwisko;/
0
Mamy majstraaaaaaaaaaaaa :D!!!
2
juz sie mozesz rozbierac!:D
0
jasne ze nie:)
0
Odpoczynek mu się należy, ale nie musiała to być kontuzja i wykluczenie z gry na 7 miesięcy..