3

Neymar 3 brama :D

0

Ney juz dwie bramy w reprezentacji, Messi na lawie

0

Wreszcie coś się rusza z zawodnikami, którzy nie grają :) oby tak dalej :)

4

I w sobote info Pedro out :D

0

Widzę, że kogoś tu zdrowo poje***o;/

2

ja sie pytam po co on?

0

i gitara :D!

1

Przecież w Katarze nie będzie mundialu :D!

0

8 milionów :)

1

może i 7 mamy, ale ilu jest dobrych, którzy grają w 1 składzie?

0

hmmm... czy oni są normalni ja się pytam?:)

9

Może wreście zmieni się styl...

0

Mam nadzieje, że to prawda...

0

czyt. nasza repra ;)

0

priv..

2

ani 100 :D

0

Spoko :)

12

''Tymczasem stołeczny rywal Królewskich bardzo mocno stara się o pozyskanie Carlosa Veli z Realu Sociedad i sam zawodnik przyznał, że aktualny mistrz świata przedstawił ofertę „nie do odrzucenia”.'' Raczej mistrz Hiszpanii :)

0

Wyglądali jakby sobie kawał opowiadali, a nie gadali na serio ;)

0

nie odejdzie :)

0

7 naszych w Reprezentacji więcej pisać chyba nie trzeba :)

0

nie mają np. Leo i Neya ;)

0

gitara oby to okazało się prawdą

6

Sprzedaż Alexisa to będzie największy błąd!!!

0

Oficjalnie: Lucho nowym trenerem

6

Nie wiedziałem, że kiedyś to napisze, ale po Messim zostało już tylko nazwisko;/

0

Mamy majstraaaaaaaaaaaaa :D!!!

2

juz sie mozesz rozbierac!:D

0

jasne ze nie:)

0

Odpoczynek mu się należy, ale nie musiała to być kontuzja i wykluczenie z gry na 7 miesięcy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?