Użytkownik zbanowany
29 listopada 2011, 15:36
0
9 listopada 2011, 14:19
stary a glupi, mysli ze pogral z ogorkami iles tam lat to jest mega fachowcem, Pelego jedyny profesjonalny klub to kosmos, a z neymara bedzie klerisson
25 września 2011, 07:24
i bardzo dobrze nie beda smrodzic innym
25 września 2011, 07:21
dzieki za wrzutke mala prosba o wrzucanie na inne stronki bez reklam:/
25 sierpnia 2011, 02:56
Barca MAV piekny filmik powiadasz, dla mnie zalosny tak jak i ty
18 sierpnia 2011, 20:41
m.szoja6 - potrzebuje czegos wiekszego:P
20 sierpnia 2011, 07:02
fajnie napisane w wiekszym rozmiarze:P chyba tylko oprawic w ramke i powiesisc na scianie bo do kompa sie nie na daje:P
11 czerwca 2011, 16:42
krajana masz dziwne myslenie ale nikt ci tego nie zabroni
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
stary a glupi, mysli ze pogral z ogorkami iles tam lat to jest mega fachowcem, Pelego jedyny profesjonalny klub to kosmos, a z neymara bedzie klerisson
0
i bardzo dobrze
nie beda smrodzic innym
0
dzieki za wrzutke
mala prosba o wrzucanie na inne stronki bez reklam:/
0
Barca MAV piekny filmik powiadasz, dla mnie zalosny tak jak i ty
0
Barca MAV piekny filmik powiadasz, dla mnie zalosny tak jak i ty
0
i bardzo dobrze
nie beda smrodzic innym
0
m.szoja6 - potrzebuje czegos wiekszego:P
0
fajnie napisane w wiekszym rozmiarze:P chyba tylko oprawic w ramke i powiesisc na scianie bo do kompa sie nie na daje:P
0
krajana masz dziwne myslenie ale nikt ci tego nie zabroni