malko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sława
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe sie spisał na medal i to dosłownie!
AVE BARCA AVE MESSI!
AVE CAŁY ZESPÓŁ:D
POZDRAWIAM ZWARIOWANYCH KIBICÓW:D
0
Eh mecz Piekny!
zaciety i bramki tez były!
wszystko co powinno byc( chociaz ze liczyłem na wiecej bramek)
a finał to bedzie piekny!
Piekna i nienaganna technika Barcelony zmierzy sie z Twarda i silna gra MU!
ale ja satwiam na technike:D:D:D
barca Na zawsze:D