0

to jak mówi że jest lepszy od nich to ciekawe ile bedzie chciał pieniędzy

0

dlaczego nie ma bramek i celebracji z ligi mistrzów w 2006

0

a my chcemy henry-eto-messi

0

FCBfans jak tak masz muwić o naszej barsie i o messim to wypierdalaj z naszej strony

to oczywiście jest do FCBfans czy jak tam ci muwią wielbiciel realu

0

może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy

0

może ktoś wie w jakim dziale są tapety Barçy

0

może ktoś wie w jakim dziale są tapety barcy

0

no i dobrze po co on nam, mamy Valdesa

0

będzie wrzucana fiesta na stronę do pobrania czy coś

0

BARCA NR1 NA CAŁYM ŚWIECIE

0

A SORA

I JESZCZE RAZ

BARCA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

0

primera division,capa de espana,liga mistrzów i jeszcze więcej

AVE MESSIE , AVE ETO

AVE BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jest pewny siebie ale jak strzelą mu bramke straci pewność siebie

0

dużo tego

0

a co z milito

0

VV is the best

0

Valdes był najlepszy i bedie najlepszy

jak nic o nim nie wiecie to go nie krytykujcie

0

V.V jest the best

dobrze że jest w pierwszym składzie Barcy

i zasłużyl zeby zadebiutować w reprezentacji Hiszpani

chciałbym zobaczyć Valdesa na euro 2012 w reprezentacji Hiszpani

0

ja bym sprzedał pinto

a jorquera był by drugim bamkarzem

0

Bez takich inteligentnych komentarzy

mod

0

1.V.V

2.JORQUERA

3.PINTO

0

Wygramy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VISCA EL BARCA

0

bardzo dobrze

0

Jorquera zmnienkiem valdesa

0

V.Valdes

A.Jorquera

Pinto

0

Ja w finale chciałbym zobaczyć Barcelone vs czelsea

0

Barca ma łatwych przeciwników !!!

Napewno sobie poradzi !!!

0

Valdes-8

0

Valdes dobrze bronił !!!

Brawo VV

0

Mino kto to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?