O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja osobiście wzmocnił nasz klub następującymi zawodnikami :

- Zhirkov

- Mascherano

- Forlan

- Silva

Dlaczego Zhirkov? Ponieważ jest doświadczonym piłkarzem (zdobyl puchar Uefa), stosunkowo 26 lat to jeszcze młody wiek na obrońce , no i jest niesamowicie ofensywny. idealnie by do nas pasował . taki duet na bokach jak Yuri i Dani byłby niesamowity.

Dlaczego Mascherano? klasa sama dla siebie, nic dodać nic ująć . byłoby to wielkie wzmocnienie.

Dlaczego Forlan? Po pierwsze tańszy od wszystkich Aguerów, Villów i Ibrahimoviców. Po drugie jest gwarancją bramek - dwa razy tutuł pichici mówi sam za siebie. Po trzecie - nie będzie się obrażał , ze będzie siedział na ławce bo wie że jest wśród najlepszych. Reszta wspomnianych wyżej napastników przychodząc do naszego za takie czy większe pieniądze będzie chciała grać w pierwszym składzie a po co nam to skoro mamy Eto'o który mimo swego charakteru nie zawodzi grając na szpicy. A w chwilach słabości Forlan spokojnie go zastąpi.

Dlaczego Silva? Mistrz europy , stosunkowo tańszy od Franka R.i łatwiej będzie go wyrwać z Valencii. No i kolega większości naszych Katalończyków z reprezentacji Hiszpanii, także jest już z nimi stosunkowo już dobrze zgrany.

0

przestań i nawet tak nie mów. Benzema to jest takie drewno , że daj spokój. nie wiem czym się zachwycają jak oglądają Benzeme. Irek Jeleń grając w Lyonie miałby więcej strzelonych bramek niż Benzema.

0

wyczuwam smak zwycięstwa , obym miał rację :):)

0

[edit]
ciekawe czy to prawda ?!?!

0

Tak wierny . A poza tym to sie gralo 10 lat w handballa i sie tym sie interesuje , wiec daruj sobie ta ironie .

Zobacz wszystkie

0

ja osobiście wzmocnił nasz klub następującymi zawodnikami :

- Zhirkov

- Mascherano

- Forlan

- Silva

Dlaczego Zhirkov? Ponieważ jest doświadczonym piłkarzem (zdobyl puchar Uefa), stosunkowo 26 lat to jeszcze młody wiek na obrońce , no i jest niesamowicie ofensywny. idealnie by do nas pasował . taki duet na bokach jak Yuri i Dani byłby niesamowity.

Dlaczego Mascherano? klasa sama dla siebie, nic dodać nic ująć . byłoby to wielkie wzmocnienie.

Dlaczego Forlan? Po pierwsze tańszy od wszystkich Aguerów, Villów i Ibrahimoviców. Po drugie jest gwarancją bramek - dwa razy tutuł pichici mówi sam za siebie. Po trzecie - nie będzie się obrażał , ze będzie siedział na ławce bo wie że jest wśród najlepszych. Reszta wspomnianych wyżej napastników przychodząc do naszego za takie czy większe pieniądze będzie chciała grać w pierwszym składzie a po co nam to skoro mamy Eto'o który mimo swego charakteru nie zawodzi grając na szpicy. A w chwilach słabości Forlan spokojnie go zastąpi.

Dlaczego Silva? Mistrz europy , stosunkowo tańszy od Franka R.i łatwiej będzie go wyrwać z Valencii. No i kolega większości naszych Katalończyków z reprezentacji Hiszpanii, także jest już z nimi stosunkowo już dobrze zgrany.

0

[edit]
ciekawe czy to prawda ?!?!

0

Tak wierny . A poza tym to sie gralo 10 lat w handballa i sie tym sie interesuje , wiec daruj sobie ta ironie .

0

wyczuwam smak zwycięstwa , obym miał rację :):)

0

oj wydaję mi się ze w tym sezonie może byc mistrzostwo , w tamtym sezonie trochę rewolucji było w skladzie , kilka bardzo znaczących transferów wiec po roku zgrania ,moze udać sie zdetronizować Ciudad Real w tym sezonie ... z reszta z takimi zawodnikami jak Rocas , Lozano , Hvidt , Nagy , Romero czy Noddesbo to musi sie udać ... wczoraj Noddesbo rzuciła z tego co pamietam az jedenascie bramek , wiec jak na kolowego to znakomity rezultat :)

Visca El Barca !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?