Popieram Kolege z Dolu ;) Atletico nie odda takiego talentu jak Falcao , tak samo jak Blaugrana nie odda Messiego / Villi / Pedro / Sancheza , to jest to samo ;)
@Madridista22
Widze ze Bardzo Madry jestes ?
Kolejny Kibic Realu ktory Pluje nam w twarz ze niby "sedziowie" nam pomogli osiagnac to co osiagnelismy ??
Ehh ... Nie Lubie Wypominac Zadnym Kibicom Pracy Sedziow ... Bylo Minelo , ale jesli ktos juz ci wypomnial prace sedziow , to odpowiedz mu na PW , bo niestety nie tylko on czyta posty tutaj ...
Pozdrawiam , i Ogarnij sie troszke Kolego , to nie jest : www.realmadrid.pl ... -.-
Tylko Ogarnieta i Zarabista Strona Dumy Kataloni .!
Wedlug Mnie Tito Bedzie Dobrym i Godnym Czlowiekiem do Przejecia Sterow po Pepie :)
Ma Takii sam poglad na gre jak Mister ... Wiec nie wiem w czym problem ...
Vamos Barca .!!
Chlopaki Dadza Rade , Nadzieja Umiera Ostatnia .!
Mi Sie Wydaje ze Ekipa z Katalonii Wygra z Chelsea 2-0/3-0 . ;) |
Pozdrawiam Wszystkich Fanow ;)
Komentarze
0
Bardzo sie ciesze z tego powodu ... Mam nadzieje ze chlopaki dzisiaj wygraja dla tito
0
Popieram Kolege z Dolu ;) Atletico nie odda takiego talentu jak Falcao , tak samo jak Blaugrana nie odda Messiego / Villi / Pedro / Sancheza , to jest to samo ;)
0
Dobry Pomysl , Jak Narazie Panuje Pzeludnienie w Pierwszej Ekipie ;)
0
Ehh ...
Nie Wiem Jak Mozna Zmyslac Takie Rzeczy ... -.-
0
@Madridista22
Widze ze Bardzo Madry jestes ?
Kolejny Kibic Realu ktory Pluje nam w twarz ze niby "sedziowie" nam pomogli osiagnac to co osiagnelismy ??
Ehh ... Nie Lubie Wypominac Zadnym Kibicom Pracy Sedziow ... Bylo Minelo , ale jesli ktos juz ci wypomnial prace sedziow , to odpowiedz mu na PW , bo niestety nie tylko on czyta posty tutaj ...
Pozdrawiam , i Ogarnij sie troszke Kolego , to nie jest : www.realmadrid.pl ... -.-
Tylko Ogarnieta i Zarabista Strona Dumy Kataloni .!
0
Wedlug Mnie Tito Bedzie Dobrym i Godnym Czlowiekiem do Przejecia Sterow po Pepie :)
Ma Takii sam poglad na gre jak Mister ... Wiec nie wiem w czym problem ...
0
Vamos Barca .!!
Chlopaki Dadza Rade , Nadzieja Umiera Ostatnia .!
Mi Sie Wydaje ze Ekipa z Katalonii Wygra z Chelsea 2-0/3-0 . ;) |
Pozdrawiam Wszystkich Fanow ;)
0
Dziekujemy Pep .!!. Nigdy cie nie Zapomne .!
.!!. Visca El Barca .!!.
0
Gratulacje :) Oby byl To Chlopczyk , Bo Bedzie z Kim w Pilke Pokopac w Wolnym Czasie :)
0
Gratulacje Chlopaki .!!!
Oby Tak Dalej .!
Od Zawsze na Zawsze
Visca El Barca .!!. Vivat Espania .!!.