O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dobra, to myślę, że kazdy wyrazil tu już swoje zdanie i mozna zakonczyc ten temat, bo szczerze mowiac nie chce mi się tu co chwile zagladać czy znowu muszę coś odpisać;] Liczę na Ikera podczas mistrzostw :)

0

Nie jest dużo lepsza, Casillas się przysłozyl Hiszpani, a Valdes tak bez niczego ma zajac jego miejsce?

0

bełkot jak bełkot, wczytaj się w niego, okazało by się ze Valdes jest lepszy od Casillasa, a moze okazało by się ze jest tak nieudolny że szkoda gadac i było wielkim bledem go powoływac? Miał jeden sezon lepszy i od tego od razu powinien grać w reprezentacji !Nie ma dla niego miejsca w kadrze, moze walczyć o 3 ale przed nim jest Reina i Casillas.

0

Nie przyznaje wam racji moimi wypowiedziami, ale wam nie da się wytłumaczyc ze vv się do tego nie nadaje.Powiem wprost vv jest był i będzie słabszy od Ikera. Nie ma dla niego miejsca i nie będzie, to że gra w barcy niczego nie oświadcza, gdyby zasługiwał na grę został by powołany.

0

To co chciałem napisać to napisałem, nie będę ponownie czytał twoich komentarzy bo to strata czasu.Mysle ze wystarczajaca duzo napisalem dlaczego casillas jest lepszy.Valdes moglby byc maksymalnie 3 bramkarzem, ale co mu z tego jakby nie zagral zadnego meczu. Zrozum wreszcie, że jest tak a nie inaczej i to się nie zmieni póki gra Casillas.

Zobacz wszystkie

0

To co chciałem napisać to napisałem, nie będę ponownie czytał twoich komentarzy bo to strata czasu.Mysle ze wystarczajaca duzo napisalem dlaczego casillas jest lepszy.Valdes moglby byc maksymalnie 3 bramkarzem, ale co mu z tego jakby nie zagral zadnego meczu. Zrozum wreszcie, że jest tak a nie inaczej i to się nie zmieni póki gra Casillas.

0

Nie przyznaje wam racji moimi wypowiedziami, ale wam nie da się wytłumaczyc ze vv się do tego nie nadaje.Powiem wprost vv jest był i będzie słabszy od Ikera. Nie ma dla niego miejsca i nie będzie, to że gra w barcy niczego nie oświadcza, gdyby zasługiwał na grę został by powołany.

0

To wcale nie jest zaskakujące, Casillas był jest i będzie lepszy od Valdesa, chociaż poprawił się ale dalej nie prezentuje tego co Iker... Casillas nie popełnial błędów w meczach eliminacyjnych więc po co ma go wyrzucać? i dla tych co piszą ze vv jest lepszy od Reiny niech pooglądaja mecze liverpoolu a nie biadolą bez sensu.

0

Jak czytam poszczególne komentarze to sam nie wiem czy śmiać się czy płakać. Za bardzo narzekacie ze vv powinien grac itp. Iker jest jednym z najlepszych od długiego czasu vv po prostu zaczął lepiej bronić niż wcześniej i odrazu ma jechac na mundial i zajac miejsce najlepszego bramkarza? Niech utrzymie tę formę przez najblizsze kilke sezonowto wtedy mozna sie zastanowić czy nadaje się na miejsce za Reine... Ma przed sobą lepszych bramkarzy od siebie i z tym nie da się niczego zrobić. Tak po prostu jest!

0

Bykunn owszem macie prawo :) ale jak czytam niektóre komentarze to sie zastanawiam co za człowiek to pisał, valdes lepszy technicznie? Pierwszy raz coś takiego słyszę. Kadra jest zamknięta dla takich piłkarzy jak vv bo po co maja zmieniac Ikera który się swietnie spisuje? Dla valdesa moglo by byc 3 miejsce ew. ale i tak by nie pograł nic. Del Bosque wie co robi i wie że Iker i Reina są lepsi od valdesa,a nie jak ślepo uwaza tutaj wiekszosc iz valdesowi wszystko się nalezy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?