haahhah ^^ goodbye Barca ^^ już jest doszukiwanie czemu przegraliście, pierwsza wasza bramka padła ze spalonego ewidentnego tej bramki nie powinien uznać sędzia lecz za to nie uznał "moim" zdaniem prawidłowo zdobytej bramki więc i tak i tak wynik był jaki powinien być czyli 1:0. Przynajmniej do końca walczyliście propsy ! Do zobaczenia w lidze :)
haahhah ^^ goodbye Barca ^^ już jest doszukiwanie czemu przegraliście, pierwsza wasza bramka padła ze spalonego ewidentnego tej bramki nie powinien uznać sędzia lecz za to nie uznał "moim" zdaniem prawidłowo zdobytej bramki więc i tak i tak wynik był jaki powinien być czyli 1:0. Przynajmniej do końca walczyliście propsy ! Do zobaczenia w lidze :)
Komentarze
0
haahhah ^^ goodbye Barca ^^ już jest doszukiwanie czemu przegraliście, pierwsza wasza bramka padła ze spalonego ewidentnego tej bramki nie powinien uznać sędzia lecz za to nie uznał "moim" zdaniem prawidłowo zdobytej bramki więc i tak i tak wynik był jaki powinien być czyli 1:0. Przynajmniej do końca walczyliście propsy ! Do zobaczenia w lidze :)
0
haahhah ^^ goodbye Barca ^^ już jest doszukiwanie czemu przegraliście, pierwsza wasza bramka padła ze spalonego ewidentnego tej bramki nie powinien uznać sędzia lecz za to nie uznał "moim" zdaniem prawidłowo zdobytej bramki więc i tak i tak wynik był jaki powinien być czyli 1:0. Przynajmniej do końca walczyliście propsy ! Do zobaczenia w lidze :)