madrista1991
Dołączył/a: listopad 2010
warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę wszystkich z Realu na naszą stronę . nie róbcie tutaj syfu .
Sezon jeszcze nie jest skończony . a jesli chodzi o kibiców Barcelony to ni mówcie nic o korupcji to z wami w meczu nie podyktowali nam 3 karnych ;) jakos nie mowimy ze to korupcja tylko wina sędziego . Po prostu macie zazdrosc ze REAL ma tyle kasy .
iHala Madrid !
0
aha... i oczywiscie pozdrawiam wszystkich zagorzałych kibiców Barcy , nie sezonowców "lubie barce bo wygrywa"
0
Jestem kibicem Realu i dziekuję Robertinho za obiektywne podejscie do postawy sędziego .
chciałbym żeby kiedys był taki mecz gdzie sędzia bedzie bezstronny i nie bedzie pomagał ani Realowi ani Barcy .
pzd Barca ! Hala Madrid
0
Mam do was prośbę nie wchodzcie na nasza strone jezeli chcecie nas obrazac tzn realmadrid.pl . mysle ze jestescie pożądnymi kibicami i nie bedziecie sie glupio zachowywac