0

@EnCePina też się przyłączam do prośby

0

ten artykuł to jedna wielka kpina... '...mozna tylko pogratulowac' , ale wy wcale nie gratulujecie. raz autor pisze ze gratuluje Realowi a zaraz pozniej kpi z tego zespolu i wysyła jakieś śmieszne aluzję. nie możecie po prostu przyznać że Barcelona była wczoraj gorszym zespołem? kto bronił Pepowi wystawić wczoraj najsilniejszy skład? a poza tym no przepraszam bardzo ale nikt tutaj Realowi ligi nie oddał i to nawet 10-letni sezonowiec Barcelony musi przyznać a co dopiero autor tekstów na oficjalnej stronie zespołu... czy wy nie potraficie napisać choć kilka słów bez takiej zawiści w tle? no chyba że tylko ja to widze?

0

@Jozin a nie widziałeś kopnięcia Alvesa?? czemu nikt tego nie komentuje? czym to się różniło od nadepnięcia na stopę? banda hipokrytów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?