maczerano
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Śląsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przy 2 bramce niestety zawiodła szybkośc naszego kapitana,pytanie czy grajacy na srodku piqe zdazylby za cr7,a puji na lewej za adriano
0
2 karne naciagene i tyle,teraz koncentrujemy sie na angolach
0
rosberg
Maradonna :D
0
patrząc obiektywnie ziarnko prawdy w tym jest,ale kto nie symuluje w dzisiejszym futbolu,bardziej jest to boiskowe cwaniactwo
0
puji na prawej a tam bedzie szybki "matie" chyba wolalbym alvisa
0
no dokladnie masche na DM bedzie wchodził czyli 3-4-3
0
cesc4fabregas
chodziło mu o ligowe mecze,"Jeżeli Real wygra wszystko, co ma do wygrania, wtedy po prostu im pogratulujemy tytułu mistrza"
0
SEBA1899
wystarczy,ze alvis nie bedzie gral tak ofensywnie(przynajmniej na poczatku meczu) a po co kombinacje z thiago jak masche moze spokojnie zagrac na DM
0
SEBA1899
masche na prawej?! zapomnij,predzej puji,ale zacznie mecz czworka w obronie,alcantara na DM? :o
0
z alexisem sciemniaja,wystapi normalnie w pierwszej 11
0
puji na prawej obronie,pep obawia sie "matie"
0
no to grajmy barca b w primera,a pierwszym skladem tylko w cdr i champions,unikniemy kontuzji i zmeczenia,pasuje? bo mnie nie,wierze w naszych i pepa Visca!
0
zgadzam sie w 100% z FC1899Barca,szkoda ze masche nie zagral za gerarda ktory niestety jest pod forma :/
0
dzieki za zyczonka! rowniez skladam Wam jak i wszystkim kibicom FCB najserdeczniejsze zyczenia :)
0
magik1907
na eurosporcie komentarz bez emocji w sumie na trybunach tak samo to wyglada
0
u99artur2
no wlasnie nie :/
0
u99artur2
na eurosporcie bylo mowione ze uefa to dopiero ustali
0
gilbert3
bedzie losowanie
0
byle nie moskwa i petersburg
0
ahaha najblizszy wyjazd leverkusen 10/10
0
Stifler26
getafe tez bylo przecietniakiem...
0
straty 2 bramek grajac z valencia czy milanem wynikaja z gry 3 defensorami,zapewne na madryt wyjdziemy czwórką tak wiec mysle ze bedzie dobrze
0
NekroLeo
przeczytales tylko tytul czy masz problemu ze zrozumieniem tekstu?
0
szkoda,ze nie ma druzyny z usa,np NY RedBull z henry'm
0
albo boi sie opini marki ze wystawia za duzo barcelonistow
0
bexley
kto uderzał ostatni? alonso?
0
del boske mógłby VV wystawić od 1min a nie cały czas stawia na ikera,w koncu to towarzyskie
0
Maciej83
ale nie kosztem zdrowia i miesiecznej absencji :/
0
albo impreza albo mecz :D
0
plota,mirror nabija sobie licznik wejsciami na swoja strone dzieki takim newsą