0

przy 2 bramce niestety zawiodła szybkośc naszego kapitana,pytanie czy grajacy na srodku piqe zdazylby za cr7,a puji na lewej za adriano

0

2 karne naciagene i tyle,teraz koncentrujemy sie na angolach

0

rosberg
Maradonna :D

0

patrząc obiektywnie ziarnko prawdy w tym jest,ale kto nie symuluje w dzisiejszym futbolu,bardziej jest to boiskowe cwaniactwo

0

puji na prawej a tam bedzie szybki "matie" chyba wolalbym alvisa

0

no dokladnie masche na DM bedzie wchodził czyli 3-4-3

0

cesc4fabregas
chodziło mu o ligowe mecze,"Jeżeli Real wygra wszystko, co ma do wygrania, wtedy po prostu im pogratulujemy tytułu mistrza"

0

SEBA1899
wystarczy,ze alvis nie bedzie gral tak ofensywnie(przynajmniej na poczatku meczu) a po co kombinacje z thiago jak masche moze spokojnie zagrac na DM

0

SEBA1899
masche na prawej?! zapomnij,predzej puji,ale zacznie mecz czworka w obronie,alcantara na DM? :o

0

z alexisem sciemniaja,wystapi normalnie w pierwszej 11

0

puji na prawej obronie,pep obawia sie "matie"

0

no to grajmy barca b w primera,a pierwszym skladem tylko w cdr i champions,unikniemy kontuzji i zmeczenia,pasuje? bo mnie nie,wierze w naszych i pepa Visca!

0

zgadzam sie w 100% z FC1899Barca,szkoda ze masche nie zagral za gerarda ktory niestety jest pod forma :/

0

dzieki za zyczonka! rowniez skladam Wam jak i wszystkim kibicom FCB najserdeczniejsze zyczenia :)

0

magik1907
na eurosporcie komentarz bez emocji w sumie na trybunach tak samo to wyglada

0

u99artur2
no wlasnie nie :/

0

u99artur2
na eurosporcie bylo mowione ze uefa to dopiero ustali

0

gilbert3
bedzie losowanie

0

byle nie moskwa i petersburg

0

ahaha najblizszy wyjazd leverkusen 10/10

0

Stifler26
getafe tez bylo przecietniakiem...

0

straty 2 bramek grajac z valencia czy milanem wynikaja z gry 3 defensorami,zapewne na madryt wyjdziemy czwórką tak wiec mysle ze bedzie dobrze

0

NekroLeo

przeczytales tylko tytul czy masz problemu ze zrozumieniem tekstu?

0

szkoda,ze nie ma druzyny z usa,np NY RedBull z henry'm

0

albo boi sie opini marki ze wystawia za duzo barcelonistow

0

bexley
kto uderzał ostatni? alonso?

0

del boske mógłby VV wystawić od 1min a nie cały czas stawia na ikera,w koncu to towarzyskie

0

Maciej83
ale nie kosztem zdrowia i miesiecznej absencji :/

0

albo impreza albo mecz :D

0

plota,mirror nabija sobie licznik wejsciami na swoja strone dzieki takim newsą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?