Nie przejmujcie się,dla nich też musi jakaś gwiazdka zaświecić,a że galaktyczny Perez sprzedał klub mułowi,a że trawę po sezonie muszą kosić,bo barany są głodne,to dobrze,niech cieszą się chwilą.Kto chciałby grać na ich stadionie,z lotu ptaka wygląda jak nocnik używany w dodatku.
Komentarze
0
ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
0
oglądałem ten mecz i polubiłem benzyne,jego wartość dla mnie wzrasta,może być wart nawet 7zł.
0
poradzicie sobie na każdej murawie,ale przynajmniej nie musicie grać na tym nocniku w srealu gdzie muł rządzi
0
Nie przejmujcie się,dla nich też musi jakaś gwiazdka zaświecić,a że galaktyczny Perez sprzedał klub mułowi,a że trawę po sezonie muszą kosić,bo barany są głodne,to dobrze,niech cieszą się chwilą.Kto chciałby grać na ich stadionie,z lotu ptaka wygląda jak nocnik używany w dodatku.
0
A jakie trunki pijecie?
0
Obu skuteczność wróciła jak najszybciej i wszyscy kontuzjowani a przede wszystkim punkty muszą zgubić dzieci muła
0
trzeba wierzyć że nie
0
poradzicie sobie na każdej murawie,ale przynajmniej nie musicie grać na tym nocniku w srealu gdzie muł rządzi
0
wszystkie mecze tak samo ważne, liczę na geniusz Pepa to najlepszy strateg więc musimy mu zaufać
0
Wyróżniasz się tym komu kibicujesz