maciej8787
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
4
0
Chciałeś zabłysnąć ale ci nie wyszło. Reus ma kontrakt do 2017 :) Zanim coś napiszesz pomyśl czasami.
0
Może już wiedzieli, że dostaną baty :D
5
Czego po przegranym przez Barcelone klasyku nigdy nie ma przeglądu prasy?
0
0
A czego nie mówicie, że karny dla Elche był za nic? Jacy z was egoiści..
0
Treningi z Neymarem robią swoje.
0
3
Czyli idzie do Realu.
1
Czego nie ma przeglądu prasy?
0
Np mecz z City?
2
Wina sędziego? I teraz to obraca się przeciwko wam, nareszcie.
1
Kolejny sezon za nami, a u was bez zmian w gablotce z pucharami. Mówi wam to coś?
0
za długa murawa;/
0
A wczoraj było śmianie się z Realu hipokryci:)
0
Zależy jak się sprawy potoczą :P
0
Pozdrawiam z półfinału
1
Żebyście się nie popakałi z bólu dupki:D Żal wam, żę Real i Chelsea awansowalo? Wy pewnie też jutro awansujecie po 3 rzutach karnych strzelonych przez messiego. Fajnie sie odestresowac teraz i poczytac te wasze bzdury:)
0
@Czy Real przez ostatnie 3 lata w drodze do półfinału miał kogokolwiek ciężkiego... ?
Juventus, Man Utd, Man City?
0
Hahahaha. Boki zrywać takie to smieszne xd Największy płączek na ziemi pokazuje żeby nie płakał do najlepszego gracza na świecie. Zabawa w ch**
0
0
Piękna symula neymara i spalony przy 2-0 ale gratulacje
0
0
@L e o
Ale przez sędziego
0
Kolejny mecz na max farcie. Gratulacje xd
0
I powiedzcie ze sedzia pomaga Realowi
0
Biedny Messi, patrzcie co mu sie wczoraj stalo http://static.fangol.pl/content/9/d/0/9d09eadccf0d29ca166ec92306e471b7-full.gif
0
0
Ale z was egoiści. Jak ten sam sędzia nie uznał bramki dla Sevilli to była to prawidłowa decyzja, a teraz pojazdy na pepe za symulke. Przypomnijcie sobie teatrzyk Neymara albo Sancheza w meczu z PSG:)