maarcin
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
bielsko biała
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma sie co podniecać ten wynik i tak nie będzie miał żadnego znaczenia w środowy wieczór; jeśli zagramy na miare mozliwości rozbijemy w pył nędzna obronę Niemców, z drugiej strony Bayern to najbardziej nieprzewidywalna drużyna z wszystkich w ćwiercinale LM więc nie ma co dopisywac sobie juz teraz wysokiego zwycięstwa...Powinno być dobrze :-)
0
Też liczyłem że Malaga wyszarpie ten jeden punkcik ale mówi sie trudno będzie bardziej ciekawie :-) Zgodze sie że nie ma co liczyć na potknięcia rywali w najbliższych meczach - poczekajmy do maratonu z czołówką z wisienka na torcie w postaci DerbyEuropy! To będzie - jak mówią tutejsze chłopaki "crucial game" :-))) Co do naszych dziś- dobra robota zrobili dokładnie to co powinni BRAWO!!!
0
Artykuł całkiem w porzadku z jednym zastrzeżeniem; to najzwyklejszy w świecie felieton napisany z fajnym "cwaniackim" w dobrym znaczeniu tego słowa humorze, nie zaś podsumowanie miesiąca! Oby dzis było znów do przodu VISCA EL BARCA
0
bitter nie przeginaj; o Silvie napisano juz tomy na tych stronkach (za te skutecznośc która prezentuje absolutnie za słaby żeby zastapić Henry'ego a za drogi by siedziec na ławie) to samo Cesc (Xavi, Iniesta). Stad wniosek - mozna przyjrzec sie tej dwójce młodych Brazylijczyków pod warunkiem ze nie beda za drodzy...Pozdro
0
Jedno co ponadto przykuwa uwage to taktyka "boskiego" Diego 3-4-3 szacun dzis juz chyba nikt nie gra trójka z tyłu...strasznie jestem ciekaw Argentyny w RPa - bede trzymał kciuki
0
didon 11 - wyjasniej prosze o co Ci chodzi z tym : "lepszym charakterem". Poza tym ciekaw jestem kto z dostepnych na rynku piłkarzy z porównywalna ceną nie mówiąc juz o nizszej dorównuje Ribery'emu? Z całym szacunkiem nie jest to Silva...
0
Jose - znakomity taktyk bez dwóch zdań (choć przez ostatnie dwa sezony jego gwiazda lekko jakby zbladła) za to jako człowiek po prostu żenada...każda porażka to wina sędziego do tego masa zupełnie niepotrzebnych prowokacji i robienia szumu wokół własnej osoby. Do choćby Hiddinka to on sie nie umywa.
Co do kultury gry; Pep wie najlepiej o co biega ;)
0
Zgadzam sie ze Sciah'em - Gerrard w tej chwili to bez dwóch zdań jeden z najlepszych piłkarzy na świecie - absolutny fenomen; podaje, strzela alke przede wszystkim jest prawdzimym liderem druzyny. Nie ma sensu kłócić się czy jest lepszy niz Xavi czy nie - ale moim zdaniem słabszy nie jest :-) Szacun dla obojga pozdro!
0
Numer 1 dla wzmocnienia ataku na lewe skrzydło czy generalnie do systemu rotacji. Moim skromnym zdaniem lepszy niz Silva - przede wszystkim znacznie skuteczniejszy co ma kolosalne znaczenie w przypadku skrzydłowego. Ale ubić dobry interes z zawsze skrupulatnymi Niemcami łatwo nie będzie więc osobiście wątpię w powodzenie tej transakcji...
0
Ta dyskusja naprawde nigdy się nie skończy no przynajmniej do czasu złożenia przez 'Czarną Perłę' autografu pod nowym kontraktem hehe. Bezwzględnie dawać Samiemu nowy kontrakt za wszelka cene (w granicach zdrowego rozsądku rzecz jasna) i tylko jeśli sam będzie chciał odejśc brać nowego - czyli oczywiści Villę (tańszy i niegorszy niz Zlatan a przynajmniej mniej fochów). To tyle w temacie. Amen.
0
Trudny mecz ale wystarczy zagrac uwaznie z tyłu to z przodu na pewno cos ustrzelimy i 3pkt będa nasze a tylko to sie liczy zwłaszcza że....czuję, że za tydzień Real może stracic punkciki w Maladze :-) Pzdr
0
Starcie dwóch ekip o niebywałym potencjale w ataku hmmm coś mi sie wydaje, że przejdzie ten team który lepiej zagra w obronie :-) Tak na logikę; jestesmy lekkim faworytem ale o lekceważeniu nie ma mowy - daje nam 60% na awans...Pozdro dla normalnych :-) Peace
0
HADIM...Ogladałeś ostatni mecz The Reds w Lidze Mistrzów? To nie tylko wynik to był przepiekny pokaz intensywności (szybkość plus pressing) okraszony kilkoma znakomitymi sztuczkami technicznymi gwiazd czy znakomitymi podaniami i akcjami...poezja niemalże! Zatem - człowieku - nie operuj stereotypami Liverpool=nudy bo to odnosi sie wyłącznie do Premiership!!! Wylosujmy Porto Bayern czy Arsenal to powinno być względnie łatwo A Liv czy ManUtd zostawmy sobie na półfinał/finał...Teraz LaLiga i kilka kolejnych zwycięstw które wybija Realowi nadzieje na ugranie cokolwiek w tym sezonie...Peace
0
Powiem krótko; jeśli nie Ribery to On :-)
0
Dobrze powiedział...Liverpool zniszczył ich niebywałym presssingiem i szybkością...Jeśli Barca zagra tak intensywnie z Lyonem to przy wirtuozerii naszych chłopaków jestesmy w stanie powtórzyć Monachium :-)
0
Podpisuję sie obiema rękoma pod pomysłem włączenia Hleba do transakcji wiązanej, mającej na celu ściągnięcie Ribery'ego...PANOWIE!!! Primo; Bez dwóch zdań to jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie; secundo; Mamy trzech asów w ataku (na 3 pozycje) plus młody mający wahania formy Bojan - szału nie ma...W przyszłym sezonie z Riberym w składzie Pep będzie mógł wreszcie stosować w pełni system rotacji...mhm marzenia sa piekne :-) Peace
0
GŁOS ROZSĄDKU! Panowie tak naprawdę ta zmiana trenera w kontekście GranDerby niewiele zmienia - i tak jestesmy murowanym faworytem oraz i tak wynik tego meczu...jest sprawą CAŁKOWICIE otwartą!! Historia piłki uczy pokory gdyż znamy dziesiątki a nawet setki przypadków gdy 100% faworyt sensacyjnie przegrywał (pech, słabszy dzień itp). Prawda jest taka, że jak zagramy tak jak przez ostatnie tygodnie żadna siła nie przeszkodzi Nam w wielkimZwycięstwie!! Ale Panowie - szampany zostawmy jeszcze zamkniete!!! ViscaELBarca!!!
0
No tak niby mają kryzys a my gramy kosmiczny futbol a jednak....w tabeli mamy ledwo 2pkt więcej (oby 5 jutro późnym wieczorem)...Nie pora na hurraoptymizm trzeba wygrać jutro ale przede wszystkim TRZEBA wygrać GranDerby bo jak dzisiejsza kolejka pokazała jedynym zagrożeniem w tym sezonie mimo wszystko będą Królewscy...Visce El Barca!