Mam pytanko, czy orientujecie sięco to za inicjatywa z trębaczem na Camp Nou? Pamiętacie, przez cały mecz wygrywał hymn + jakieś inne melodie. Co ciekawe w Alicante również był trębacz, więc zakładam, że to jakiś spisek Gol TV albo federacji? Wie ktoś coś więcej?
FCB-kat moim zdaniem jest pod tym względem genialny, urodzony psycholog, jak jest dobrze to trzeba wmówić wszystkim, że jest źle więc musi być lepiej, jak jest źle trzeba wmówić im że jest w miarę dobrze, aby nie zostali "naznaczeni", jako słaba drużyna, fachowo nazywa się to stygmatyzacja :) Generalnie Pep na prezydenta!
Pamiętacie jak Żeluś sobie raz karnego nie strzelił a Benzemie udało się to dobić? Biedny Żeluś był tak zażenowany tym gfakte, że nawet nie pobiegł składać gratulacji!
Messi, Wielki Człowiek, Wielki Piłkarz w Małym Ciele!
żałuje strasznie, że Laporta "wywalił" (bo inaczej nie można tego nazwać) Boixos Nois z Camp Nou, ci kolesie rozkręcili by doping na światowym poziomie. Brakuje tego, szczególnie, że teraz cały świat na Camp Nou zwraca swe oczy. A ich oprawy ..... miodzik (pamiętacie te kartoniaste Europy?). Mam nadzieję, że klubowi wywalenie nacjonalistów opłaciło się ekonomicznie i są z tego jakieś zyski, bo kibicowsko to troche upadło. Pamiętacie Gran Derbi na SB? Wikingowie ostro jechali z tym koxem, a przecież też hajlują, taka prawda, że w Hiszpanii wszyscy kibice hajlują, szkoda Boixos ... no cóż, oby ich stłukli :)
Komentarze
0
Na Camp Nou widoczność, ale też i słyszalność jest znakomita, pamiętajmy o tym :)
0
termina drugiej kolejki 29.08 źle wpisany, bo to jest poniedziałek, chyba że jest to już pewne i rzeczywiście grają w ten poniedziałek.
Wie ktoś może, kiedy będą dokładnie rozpisane kolejki? Na soboty, niedziele itd?
0
A ja z całego serca życze Realowi FC Kopenhagi na święta :)
0
no najwyższa pora Panowie :) Już dawno temu powinni tu być (Crackovia) :D
0
Może tutaj ktoś coś odpowie.
Mam pytanko, czy orientujecie sięco to za inicjatywa z trębaczem na Camp Nou? Pamiętacie, przez cały mecz wygrywał hymn + jakieś inne melodie. Co ciekawe w Alicante również był trębacz, więc zakładam, że to jakiś spisek Gol TV albo federacji? Wie ktoś coś więcej?
0
FCB-kat moim zdaniem jest pod tym względem genialny, urodzony psycholog, jak jest dobrze to trzeba wmówić wszystkim, że jest źle więc musi być lepiej, jak jest źle trzeba wmówić im że jest w miarę dobrze, aby nie zostali "naznaczeni", jako słaba drużyna, fachowo nazywa się to stygmatyzacja :) Generalnie Pep na prezydenta!
0
Parafrazując Leppera:
"Mam dla Ajaxu 3 rady, Wzmocnić przemysł lekki, wzmocnić przemysł ciężki i Suarez musi odejść"
0
Pamiętacie jak Żeluś sobie raz karnego nie strzelił a Benzemie udało się to dobić? Biedny Żeluś był tak zażenowany tym gfakte, że nawet nie pobiegł składać gratulacji!
Messi, Wielki Człowiek, Wielki Piłkarz w Małym Ciele!
0
nie znacie blowjob'ów Pique?
http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,6608309,Gerard_Pique____wy_juz_wiecie_co___. html (spację usuń)
Gerard jest prekursorem nowego stylu :)
0
żałuje strasznie, że Laporta "wywalił" (bo inaczej nie można tego nazwać) Boixos Nois z Camp Nou, ci kolesie rozkręcili by doping na światowym poziomie. Brakuje tego, szczególnie, że teraz cały świat na Camp Nou zwraca swe oczy. A ich oprawy ..... miodzik (pamiętacie te kartoniaste Europy?). Mam nadzieję, że klubowi wywalenie nacjonalistów opłaciło się ekonomicznie i są z tego jakieś zyski, bo kibicowsko to troche upadło. Pamiętacie Gran Derbi na SB? Wikingowie ostro jechali z tym koxem, a przecież też hajlują, taka prawda, że w Hiszpanii wszyscy kibice hajlują, szkoda Boixos ... no cóż, oby ich stłukli :)