O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

m40

0

Nie wiem, po co Barca zaczełą 5-tką obrońców. Przez chwilę, gdy na boisko wszedł Keita i Henry, a Barca zaczęła grać swoje 4-4-3 gra wyglądała super. Niestety bańka prysła po kilku minutach gdy bezsensowną kartkę zarobił Alves

Poza tym Espanyol obrał sprytną taktykę - wymuszał faule (każdy bezpośredni kontakt z graczem barcy kończył się wywrotką i zerkaniem w stronę sędziego). Za to gdy Barca byłą przy piłce grał bardzo ostro. Już kilka zespołów próbowało tak grać, ale wyszło to dopiero Espanyolowi.

Sędzia nie był stronniczy, ale po prostu nie ogarniał tego co się działo na boisku.

m40

0

Durne tłumaczenia kibiców realu - bezcenne :)

m40

0

Najgorsze: brutalność zawodników Realu, która mogła skończyć się tragicznie. To co pokazał Ramos to szczyt boiskowego chamstwa.

m40

0

Oj przydałby się na lewej stronie taki drugi Alves. Nie ma co - zarówno Maxwell jak i Abidal mają przebłyski geniuszu, ale grają nierówno.

m40

0

Jak nie wprowadzi się tego co w hokeju, czyli sędziowskiego "ripleya" to w futbolu będą działy się coraz większe jaja.

Karny - no dobra, gospodarze, czasem daje się takie gratisy.

Czerwona kartka - to jakieś jaja....

Zobacz wszystkie
m40

0

Nie wiem, po co Barca zaczełą 5-tką obrońców. Przez chwilę, gdy na boisko wszedł Keita i Henry, a Barca zaczęła grać swoje 4-4-3 gra wyglądała super. Niestety bańka prysła po kilku minutach gdy bezsensowną kartkę zarobił Alves

Poza tym Espanyol obrał sprytną taktykę - wymuszał faule (każdy bezpośredni kontakt z graczem barcy kończył się wywrotką i zerkaniem w stronę sędziego). Za to gdy Barca byłą przy piłce grał bardzo ostro. Już kilka zespołów próbowało tak grać, ale wyszło to dopiero Espanyolowi.

Sędzia nie był stronniczy, ale po prostu nie ogarniał tego co się działo na boisku.

m40

0

Nie porównujcie mi tegorocznego Arsenalu do Barcy. Przecież kanonierzy nie reprezentowali NIC w tym sezonie!

Mecz ligowy z Liverpoolem? W pojedynkę zremisował go Arshawin. Mecz LM z Manchesterem? Nie mieli pomysłu na grę i zasłużenie przegrali. Fala kontuzji i luzerska atmosfera w drużynie - ot przyczyna takowej prezencji Arsenalu.

Swoją drogą: czyta ktoś fora Manchesteru? Ja z ciekawości looknąłem i powiem tyle: oni bardziej boją się nas, niż my ich :) :) :)

m40

0

A pamiętacie specjalistów (m.in. Jacek Gmoch), którzy nie dawali Hiszpanii najmniejszych szans na tytuł Mistrza Europy w zeszłym roku? Tłumaczyli się statystykami. I co? G...! To jest piłka, a nie księgowość!

m40

0

A może by tak powalczyć o L. Fabiano?

m40

0

Najgorsze: brutalność zawodników Realu, która mogła skończyć się tragicznie. To co pokazał Ramos to szczyt boiskowego chamstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?