Buffon nie występuje nawet regularnie w Juve! Ludzie uważają Casillasa za lepszego, bo miał więcej okazji do pokazania się. Ale on nie potrafi tak grać nogami jak VV. A jeśli chodzi o występy w reprezentacji to trener kadry Hiszpanii nie lubi (niestety) Valdesa. Powinien być co najmniej powoływany. Nie mówię od razu o regularnych występach w 1-szym składzie, ale w meczach towarzyskich powinien występować.
PS (do kibiców Realu) - Jeśli uważacie Ikera za lepszego bramkarza od Victora radzę przeanalizować wszystkie GD ;)
Komentarze
0
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/premier-league/2011-2012/fabregas-i-nasri-zostaja_sto2867145/story.shtml
A tutaj inna interpretacja słów Wengera
I co wy na to?
0
Buffon nie występuje nawet regularnie w Juve! Ludzie uważają Casillasa za lepszego, bo miał więcej okazji do pokazania się. Ale on nie potrafi tak grać nogami jak VV. A jeśli chodzi o występy w reprezentacji to trener kadry Hiszpanii nie lubi (niestety) Valdesa. Powinien być co najmniej powoływany. Nie mówię od razu o regularnych występach w 1-szym składzie, ale w meczach towarzyskich powinien występować.
PS (do kibiców Realu) - Jeśli uważacie Ikera za lepszego bramkarza od Victora radzę przeanalizować wszystkie GD ;)
0
Villa_93
Wejdź na WP, potem Sport WP, a tam znajdziesz podpunkt LM tam wszystko będzie!
0
Do przerwy Barca - Rancing 2-0
0
Ciekawe kto teraz bedzie w pierwszym składzie?
- zaufany Guardioli Sergio
- czy nowy napalony do gry Mashe?
0
Barcelona w każdej dyscyplinie jest najlepsza
Barca is the best
0
racja niektórzy piłkarze grają dla pienędzy, a nie dlatego że kochają swój klub
0
Guardiola jest mądry
0
dogrywka - łe :(
0
villa, ribery, masherano i luis filipe niech przejdą do barcy i barca dalej będzie lepsza od niby galaktycznego realu madryt