3

Typową szmatke? xD

0

więcej niż klub

2

chyba inny mecz ogladamy

0

niby w czym ? :)

0

hahaha xdd beka

0

no nie wydaje mi sie

0

co mieli niby innego zrobić przy wyniku 4-0 xd

0

w tym roku skupiamy sie na pucharze króla

0

po co mieszasz real w to xd

0

aż w polsce było słychać pekniecie

1

no hejka co tam sie z wami dzieje

1

żalosne to jest co on robi

0

ciekawe za co te 3 minuty

0

znowu sedzia pomaga barce

0

no mam nadzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?