lukaszc
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
LeŻaJsK
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech odejdzie i na jego miejsce na 3 bramkarza można by jakiegoś juniora, bo w sumie i tak by nie zagrał dużo^^ xD
0
hahahahaah Kataloński prima aprilis hahaha :PP ;]
0
napiszcie że Henry odchodzi po sezonie bo to raczej ważne jest :P;]
0
OFICJALNIE: Fc Barcelona - lyon
0
ohohoh haha xD gość :D spoko xD haha
0
odpowiadajcie źle :P
0
jak masz neostrade to bedzie :PP
0
mam neostrade 1 mega i nie ogladne meczu bo strasznie chodzi od 2 dni :/ a jak chce grac w csa to ping 200 :/
0
zjadą te boty xD
0
nie
0
zjadą te boty xD
0
ja tez xD
0
i ma racje xD
0
basel!!
0
basel!!