O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5629
  • Liczba komentarzy 189
  • Polecenia 37

Komentarze

1

Czy to prawda że od tego sezonu mistrz Hiszpanii ma mieć na koszulce specjalny emblemat (tak jak np w Niemczech)?

0

Z taką argumentacją zgadzam się całkowicie :)

0

Ból dupska mają "fani" którzy uważają że kibicowi absolutnie nie wolno krytykować druzyny.

12

Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.

0

Suarez na skrzydle?

Zobacz wszystkie

12

Tradycyjna "strategia" Zubiego. Do końca okna transferowego składać oferty za piłkarza, którego nikt nie chce sprzedać a potem stwierdzić ze zrobił co w jego mocy żeby wzmocnić skład ale nikt nie chciał go sprzedać. Powtórka z zeszłorocznych "starań" o Silvę.

9

Taaa piekne wytłumaczenie. Prawda jest taka , że Pep jest niewolnikiem swojego sytemu gry, który kiedyś dał Barcy wspaniałe chwile ale został już dawno rozpracowany. W bayernie usiłowal to skopiować i teraz zbiera owoce.

6

Zawiedliście. A zwłaszcza Ty Zubi.

3

No i dramat... Zaczyna się oszczędzanie. A na koniec okna transferowego największe transfery to będą Rafinha I Delofeu

3

Taaa. I najlepiej absolwentów tzw "zarządzania"?:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?